A

Anonymous

Guest
Yha ben Tile B yi bulamadım. Nerde o? A var C var D var Byi bulamadım

A

Anonymous

Guest
Oh be bende bitirdim. REsmini birazdan koycam.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Beyaz top üst katta su sızıntısı var ya. O boruları patlatcan. Pompaları 1 ve 2. açık olcak 3. kapallı olcak şekilde ayarlayıp kolu çevircen yukarıdaki boru patlıo orda :lol: :mrgreen:

Şimdi:Başladıgınız yerden yukarı ki merdivene çıkın ve vanayı alın.Başladıgınız yere dönün.Sol tarafa 2 kapı açın.Vanayı üst borudaki ufak bölmeye yerleştirin.3 tane pompadan ortadakini ve en sağdakini yükseltin.Vanayı çevirin bir ses duyacaksınız.Soldaki kaşıgı alın ve başladıgınız yere gelin.Bir sol kapıya gidin.En aşagı inin.Sagdaki kapıyı açın.Soldan saga çanlara vurun.Bir bölme açılcak.İçindekini alın ve odadan çıkın.İsterseniz yerdeki 50'ligide alabilirsiniz.Şimdi başladıgınız yere dönün.Tekrar o vana aldıgınız boruya çıkın.Boru kırılmış olmalı.Sagdaki ufak nesneyi alın.Başladıgınız yerden 1 sola inin ve sonra Saat olan kata kadan asagı inin.O ufak zımbırtıyı saate yerleştirin.Üstdeki bölmeden 2. parçayı alın.Başladıgınız yere gelin ve sağ kapıyı açın.Orda bi sigorta var ona girin.4913 yazın ( işte kafadan 1 saat ugrastıgım yer ).Kutu açılcak.Ordaki 2 eşyayı alın.Başladıgınız yere gelin.1 aşagı inin.Kırmızı çizgili nesneyi trafoya yerleştirin.2 kat daha aşagı inin ve trafoyu çalıstırın.Sonra elektrik baglantısını kaşıkla ayırın.Altda bir bölme açılcak ordaki zımbırtıyıda alın.En üst kata cıkın.4 nesneyi o yuvarlaklara yerleştirin.GG...

Bitiremeyenler için.

güzelmiş bitirdim daha başka serileri varsa koyarsanız güzel olur bu kolaydı
kendim böle oyunların ustası olduğum için hafif geldi bu bana
belki bazıllarınız biliordur ps1(PlayStatıon)resıdent evil-Silent Hıll- vs türü oyunlardan alışığım.. :mrgreen: Cool

Yukarı Alt