15k hp ile 6 lwl aşağı mob a öldüm :lol:
Bİde üstüne 10 dakika sonra geldi öldüğüm :lol:
Towna gitmeyi seçiorum gitmio

yinede ii bende hip-hap yapio gibi glavie baskasına bakia arka tarafa atio sonra dj ler cızırtı yapar gibi flying atio :santa:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
__u6uR__ demiş ki:
lagsız bir silkroad için grev yapalım:D
biz yapmıştık...ama baya eskiden..silkroadonline daha yeni yeni gelişiyo...tüm Aege O gün lagtan kasmayı bıraktı globaller yağıyor..herkes jangan town önüne gelsin dedi türkçe türkler toplandı..ardından yabancılarda geldi artık yani oyunun lagı artı birde o görüntü..yetiyordu...Joymaxa önce globallerle yağdırdılar..sonra herkes yavaş yürümeye aldı..ondan sonra Hotana kadar yavaş yürüyerek gittik..ondan sonra..Hotana vardık..herkes NO MORE LAG diye Stall açtı..ve yarım saat sonra grev bitti ama çok güzel olmuştu süperdi..yabancılar atlara binmiş kervanda çekenlerde vardı arada..tabi ben direk thiefliği giyiyorum dalıyorum.. :lol: sonra thiefler vardı hunterlığı giyiyorum..ardından hemen ışınlanarak..thieflere dalıyorum o günü anlatamam çok süper geçmişti yauvv..
Cool Cool Cool

biz 2-3 kişiyle grev yapsak adamlarında umrunda olur sanki kaçbin kişi oynuo oyunu kimbilir :lol: :lol:

Yukarı Alt