Arkadaşlar format attıktan sonra oyunu yeniden indirip yükledim.Bu hata ile karşılaştım oyuna girince duvarlar dan da bu şeyler çıkıyor.Önümü bile göremiyorum oyunu silip tekrar yükledim sorun düzelmedi.Ekran çözünürlüğünü değiştirdim yinede olmadı.Pb'nin forumuda çok dandik zaten üye girişi yapılmıyor orayada koyamadım bu sorunu.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oyunu bilmiyorum ama banada sro da boyle oluyordu arada çözünürlügü degiştirince düzeliyordu eger orda da degiştirebilme imkanın varsa bi dene derim

Dediğim gibi ekran çözünürlüğü ile oynadım olmadı.Standart ayarlarla girdim zaten başta olmadı değiştirdim yine olmadı.Sroda sadece karakterde oluyordu bunda her yer böyle :/

bişeyler eksik olabilir ekran kartı driverini güncelle directixi yüklemeyi dene ..

Denedim olmadı.

Oyun içi görüntüler;
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dark Man X demiş ki:
Kasa'yı aç ekran kartını sök tak :wink1:Bazı bozuk ekran kartlarındada böyle oluyor haberin olsun :)
summer5: şimdi dışarı çıkıyorum geldiğimde denicem ekran kartı bozuk değil di ya formattan sonra böyle oldu.şimdi bir de ekran kartı masrafına giremem sadnessla1

Xperyon

Bilgiliyim
Privacy demiş ki:
Dark Man X demiş ki:
Kasa'yı aç ekran kartını sök tak :wink1:Bazı bozuk ekran kartlarındada böyle oluyor haberin olsun :)
summer5: şimdi dışarı çıkıyorum geldiğimde denicem ekran kartı bozuk değil di ya formattan sonra böyle oldu.şimdi bir de ekran kartı masrafına giremem sadnessla1
Temennim de arkadaşımdada aynı sorun olmuştu test ettimde ekran kartında çıktı problem buda ona yakın gözüküyor ekran kartı ve driverlar güncelse bunun olmaması lazım :think:

Yukarı Alt