Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar sXe li serverda oynuyorum ama adamlar paso HS atıyor ! ?! ? Bide 8.0 yeni çıktı hemen nasıl kırdılar yaa

Takımı
Galatasaray
PhaetoN demiş ki:
her hs atan wall mı bu oyunu profesyonel bir şekilde oynaan binlerce oyuncu var
%100 Hs atanların hepsi wall. Oyunu aim'siz oynayan yok.

PS:Pm kutunu kontrol et. :wink1:

Takımı
Galatasaray
Spa demiş ki:
konuyu açan arkadaş oyundan anlamadığı için herkese wall diyor banada aynısını demişti Defualt ayarlarla oynadım Aim + wall vs hepsini söyledi 8)
terbiyesizlik yapma global modsun ama mesajları istediğin yönde editeleyemezsin

lamersin ve oyunu bilmiyorsun

bende çok iyi oynuyordum hemde buludunduğum serverde admin olmama rağmen bana wall diyorlar utanmadan bazıları tek bi kurşun yiyince bile sanki ölümsüzmüş gibi hemen iftira atıp hile diyorlar bu çok saçma katılmıoyurm ve sxe kıran pek hilede yok

sxe cıktıgı günü kırılıyor ama gercek oynayan oyuncularda var onların hakkını yeme daha gecen adamın biri msnden bana 3 haftalık wall 50 kontor fln diyordu sövdüm herkes sövsün lütfen ! :)

Sxe çıktığı gün kırılıyor tabiki iyi oynuyanlarda var ama türkiyede bulmak biraz zor pc'sine cs hack yükleyen kendini king zannediyor...
En güzeli Langame

hs kolayca yapabilen iyi bir oyuncudur ama her atışı hs ise o işin içinde bir iş vardır. bunun profesyonellikle fazla alakası yok. makine değiliz sonuçta elimizin milim kayması headshot yapmamamıza sebep olmaktadır.

Hs atması wall oldugunu kanıtlamaz sadece sağlam bi cfg kullanıyordur !!

pustik2 demiş ki:
Sxe çıktığı gün kırılıyor tabiki iyi oynuyanlarda var ama türkiyede bulmak biraz zor pc'sine cs hack yükleyen kendini king zannediyor...
En güzeli Langame
+1 . Aynen Öyle Tulga . (:

Yukarı Alt