Yalan haber dicem de Lig TV kaynaklı olduğu için mutlaka doğruluk payı vardır. Takım gittikçe kötüye gidiyor ama fark etmez sadece iyi günde değil kötü günde de takımımızın yanındayız.

samet aybabaya yükleniliyoda bence o adamada yazık takım dipteyken geldi ne sorunlarla uraşıyor.Yıldırımının kalıntıları hala yaa of forumda olmasak daha içtenlikle bahsetcemde onun hakkında susuyorum.

Takımı
Besiktas
Whisk demiş ki:
Yalan haber dicem de Lig TV kaynaklı olduğu için mutlaka doğruluk payı vardır. Takım gittikçe kötüye gidiyor ama fark etmez sadece iyi günde değil kötü günde de takımımızın yanındayız.

+ 1903

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Acikcasi yalan haber oldugunu dusunmuyorum cunku bariz uydurma. Istedigi kadar Lig TVde olsun haber; Fernandes kendisi dedi Besiktas'ta mutluyum gelecegim ne olur bilmiyorum ama su an tek dusundugum sey takimim diye. Ayni sekilde Almeida basina acikladi ailem Istanbul gibi bir sehirde yasamaktan cok mutlu diye. Bikmadilar Besiktas'li oyuncular hakkinda uydurma haber cikarip da oyunculari biktirma politikasindan. Bir de Samet hocadan duydum diyor.

Yukarı Alt