Bu cfg ile oyununuz bambaşka.

Anlatım...:

Cs'yi açıyoruz. Consol u açıyoruz..(" esc nin altındaki tuş yani :wink1: ) exec 1.cfg exec 3.cfg sırasıyla yazıyoruz.. Nickimiz değişecektir tekrar nick imizi ayarlıyoruz.. Onuda bilmeyenler için söylüyorum Cs'yi açtığımız zaman Ayarlar'a tıklıyoruz. (İngilizce olanlar için Options) Ve oyunumuza giriyoruz..

Link:

- Resim Silinmiş.
Buradan İndiriniz
- Resim Silinmiş.

ALTERNATİF LİNK

- Resim Silinmiş.
Dosya TC İNDİR
- Resim Silinmiş.

Saygılarımla...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya bisi sorucam cfg hazirlama programi warmi bildigin? yardimci olursan sevinirim :wink1:

Cfg ile oynamanızı tavsiye etmem.Özellikle turnuva maçlarında default oynayacağınız için cfg lere alışırsanız onsuz birşey yapamazsınız. Yine de sizin kararınız. Şu nick değişme olayı da name "..." kısmını sil değiştirmesin ismini.

Ps: 1.cfg'deki olanları anlamak mümkün değil. OGC Hack i 4 kere ardı ardına yazmış :) 5 kere isim değiştirmek mesela 1.cfg yi geçiyorum

2.cfg name "bffled^^" olan kısmı silerseniz nikinizi değiştirmez.

3.cfg bu cfg de reklam var en altta o 3-4 satırı silerseniz yine problem kalmayacaktır.Bunlar normal cfg yani ahım vahım birşey değil ancak 1.cfg ne olduğunu anlamak o kadar kolay değil.Voice ayarları ekran ayarları aim ve bir sürü ayarı var.Onu kullanırsanız default a dönmeniz hiç kolay olmaz :)

Sleepyy demiş ki:
Cfg ile oynamanızı tavsiye etmem.Özellikle turnuva maçlarında default oynayacağınız için cfg lere alışırsanız onsuz birşey yapamazsınız. Yine de sizin kararınız. Şu nick değişme olayı da name "..." kısmını sil değiştirmesin ismini.
Ben sadece kullanamyı ve anlatmayı biliyorum. :D

Takımı
Besiktas
Paylaşım için Teşekkürler.Kullanıyorum Gayet Hoş.

Cfg'nin hiç bi türlü oto-aim,hs gibi katkıları olmaz olamaz ve gereksiz ^^
Cfg sadece oyuna girdiğinizde konsola yazdığınız ayarların toplu halde bulunduğu bir dosya :P

Hs gibi katkısı olmaz derken şaka yaptınız di mi ? Eğer bu cfg yi indirip kullandıysanız ne demek istediğimi anlarsınız. :kalp:

Linkler güncellenip alternatif link eklenmiştir ayrıca cfg değiştirip tek bir cfg oluşturulmuştur. :beer:

Bunu C:/Program Files/Valve/cstrike ye atıyoruz.

Başka bir yere yüklediyseniz bilemem.

Yukarı Alt