Bow Çarımda 30 Lvl Coldu Kapatıp 30 Lvl Heuksal Açmayı Düşünüuorum Fakat İki Sorum Var

Heuksal 30 Lvlda Kaç Hp Eklio?

Sizce 9 Phy İncrease Mi Daha Karlı Yoksa 30 Lvlda Heuksaldan Gelen Hp Mi :))

RoyalFlush

Bilgiliyim
500 civarı birşey olması lazım +- 50 sanırım.

aynı şeyi bende yapmayı düşünüyorum.son kalan 30 lvlı heuksal versem iyi olur herhalde

bence defance her zaman önce gelir. HP çok olmuş, defansın az olmuş hiçbir anlamı olmaz.
Ayrıca cold'u bir de snow shield kullanma yönüyle düşün. dondurma etkisi gibi özelliklerini de kullanırsın belki.

hp ıcın heuksalı 30 yapman acayıp sacma bısey kardesım zaten bowman degılmısın pure strsın ıstemıycegın kdr hp olucak boyle sacma bısey ıcın pyh defanstan vazgecme :thumbsup:

Bana Verdiği Phy Defans Hiç Denicek Kadar Az :D 9 :( 9 Dediğin Nedir Ki yaf :S Hp 500 İse Heuksalı Açarım

RoyalFlush

Bilgiliyim
bencede hp daha mantıklı gözüküyor defansa bakarsak.str olarak snow açarsam ben skill kullanamam.çok başıma geldi ve inanılmaz kötü birşey tahmin edersiniz ki.%20 bile mp sorunu yaratıyor.

ben snow shied açmadan yettiremiom ztn xD evet evet bu akşam başlıyorum coldu kapatmaya xD ama birazdaha yorum plz :)

A.T.P ye katılıyorum.defans olmadıktan sonra hpnin pek bi anlamı yok.Hem str char için 500 hp çok önemli bir şey olmasa gerek.Ama 20% snowdan vazgeçme derim.Eğer bow charın var ve 20% snowla bile mp sıkıntısı çekiyosan int & mp bluelerina önem vermeni söylerim. X-Large mana potions ile glavie charımda 25% snow açıyorum mp çok nadir bitiyor :wink1:

hayır yanı zaten pure str bır char kıyafetlerıne bıle ınt basarken sen neden sadece 500 hp ıcın 30 lvllık masteryını hemde 9 phs defansını yok ederek katlediyosun :? peki yardımcı olmaya calıstık ama sonucta senın charın

Bakın Bunuda Yeni Gördüm Heuksalda Nuker Wizardlara Karşı %10 Block Vurma Skilli Var ^^ Ayrıca 15 Saniyeliğine 140 Mag Defans Veriyor :)

Bana kalırsa yanlıs yapıyorsun derim.Nedeni sen Bow'cusun Heuksel'e vermen yanlıs bir karar.Ve Cold'da verince phy def. qücleniyor ve snow'da acabiliyorsun..Her zaman en iyisi Cold'dur :wink1:

merto.s demiş ki:
e bbowsan neden heuksal skıllerını kullanıcam dıyosun kardesım sacmalıga bak o kdr kısı ızah etmısler sana madem dınlemıceksın neden soruyosun heuksal 15sn buffını nerde kullanıcaksın pacheon skıllerıyle pvp de elıne glavie alarak mi :!:

Yukarı Alt