slm arkadaslar 70 lvl bir carim var 32 de ben glave den bow a dondum

nedeni ise goldbot nukerlerdi hec kasamadim :(

simdi gecen event e gittim 5 tane ticket zor aldim :D karsi party de avrupa buff ci vvardi hepsi glave di adamlar patır kutur yattik blader da vardi o zaten hec yatmadi sinir oldum carimdam nefret ettim biktim bi kere cok yavas saldiriyo bekiyo bekliyo geriliyo oyle atiyo attigida saglam atamayinca ben gıcık oluyom ama glav kafama atiyo glavei sonra benim kadar gerilip vuruyo ama cok saglam vuruyo yatiyom bende skıllerim fire da bicheonda 70 e g0re max sayilir cold 50de daha glavi seviyorum aslinda saglam goruntu veriyo ama bow unda 90 lvl skılı ni cok merak ediyom su cirit 40 olan bu saatten sonra donmek ne kadar zorda olsa gerekirse donerim hec sorun olmaz 2 lvl sonra farm yapcam zaten yuzde 80 gelen geri kalan yuzde 20 yi biraz fazla farm yaparim

sorunum surda ya glaveden de pisman olursam :D

daha charını tam kasmamışsın ki ,tadını alasın. Yap bakayım charını bi 76+,skillerini aç,güzelce kıyafetlerini tamamla.Görürsün kim kimi kesiyor.

Biraz pvp izle, bow mu kesiyor, glavier mi kesiyor bi seyret, hangi el yakmayı kullanıyor bowcular bi analiz et, ondan sonra karar ver.

Cold bow derim, başka bişey demem.

RoyalFlush

Bilgiliyim
bow hakkında en az bilgiye sahip olan birine bile gidip sorarsan bowun tadının 76+ üstünde çıkacağını söyler sana.

Bow,Bow,Bow.... Başka birşey demiyorum sana arkadaşım hayallerimin Charıydı bir bowu 70+ yapmak 2tane yaptım En zevk alarak oynadıgım karakter.Kasarken hiç sıkılmam..Capture flag olayını kafana takma Avrupalıların Pot sorunu oldugu için hemen yatıyorlar dolayısıyla İlk kim vurursa o alıyor Glaivede biraz bow dan seri oldugu için hep glaive kesiyor.ama event bu sadece..İyi bir Set çek kendine Skillerin felan düzenli olsun Glaive felan dayanamaz karşında :wink1:

Kardeş bowman dediğin 80 de (yeni cap a göre de 90 da) adam olur.Neden mi ? Zor kasılan char sağlam gider kolay kasılan char sonda adam olur.Aç 5 li komboyu ve ardına anti serini,strong bowu unutmamak lazım.Ezik skiller ve itemlerle her chardan nefret edersin.+5 ve parry eklemelisin itemlere bow char için.Max skille bowman char çok ciddiye alınıyor haberin olsun.

Shooter demiş ki:
Kardeş bowman dediğin 80 de (yeni cap a göre de 90 da) adam olur.Neden mi ? Zor kasılan char sağlam gider kolay kasılan char sonda adam olur.Aç 5 li komboyu ve ardına anti serini,strong bowu unutmamak lazım.Ezik skiller ve itemlerle her chardan nefret edersin.+5 ve parry eklemelisin itemlere bow char için.Max skille bowman char çok ciddiye alınıyor haberin olsun.
+1903 Birde Bowun Tadı var Knock-back off Süppo bişi 4EveRBow (Bot dicektm :P )

xglspyxgl demiş ki:
Shooter demiş ki:
+1903 Birde Bowun Tadı var Knock-back off Süppo bişi 4EveRBow (Bot dicektm :P )
Arkadaş x-bow demiyorki Bowman diyor Chine Knock-Back yok yani.

bannedddd

Buralıyım
gscihan demiş ki:
Bow,Bow,Bow.... Başka birşey demiyorum sana arkadaşım hayallerimin Charıydı bir bowu 70+ yapmak 2tane yaptım En zevk alarak oynadıgım karakter.Kasarken hiç sıkılmam..Capture flag olayını kafana takma Avrupalıların Pot sorunu oldugu için hemen yatıyorlar dolayısıyla İlk kim vurursa o alıyor Glaivede biraz bow dan seri oldugu için hep glaive kesiyor.ama event bu sadece..İyi bir Set çek kendine Skillerin felan düzenli olsun Glaive felan dayanamaz karşında :wink1:
Siz de eu charlarına hep pot sorunu var falan diyorsunuz da hiç de öyle değil. Pot sorunu olabilir ama buff denilen bir şey var. Capture Flag'da da bir buff verildiği zaman china charlar bizden daha önce yatıyor. :wink1:

avare demiş ki:
slm arkadaslar 70 lvl bir carim var 32 de ben glave den bow a dondum

nedeni ise goldbot nukerlerdi hec kasamadim :(

simdi gecen event e gittim 5 tane ticket zor aldim :D karsi party de avrupa buff ci vvardi hepsi glave di adamlar patır kutur yattik blader da vardi o zaten hec yatmadi sinir oldum carimdam nefret ettim biktim bi kere cok yavas saldiriyo bekiyo bekliyo geriliyo oyle atiyo attigida saglam atamayinca ben gıcık oluyom ama glav kafama atiyo glavei sonra benim kadar gerilip vuruyo ama cok saglam vuruyo yatiyom bende skıllerim fire da bicheonda 70 e g0re max sayilir cold 50de daha glavi seviyorum aslinda saglam goruntu veriyo ama bow unda 90 lvl skılı ni cok merak ediyom su cirit 40 olan bu saatten sonra donmek ne kadar zorda olsa gerekirse donerim hec sorun olmaz 2 lvl sonra farm yapcam zaten yuzde 80 gelen geri kalan yuzde 20 yi biraz fazla farm yaparim

sorunum surda ya glaveden de pisman olursam :D
bende de var 74 ful str,fire bowman en son 73 un 5 li combo sunu acana kadr kendi lv dekini zor alıyordum 73 deki 5 comboyu acıınca char cnavar kesıldı tutamıyorum +3 fb garmnt set var sadece gecen ki elevennte 28 tane ticget aldım. ve ne glave nede ınt e deyışmem. kendi lvl deki glaveciye cri 11 k vuruyorum dicek daha başka bişey yok ^^

Yukie

Her çar güzeldir. Bu nedenle hangi çar iyi hangi çar kimi yener gibisinden soru olamaz. Eşitlik tam manası ile sağlanmadıkça (ki sağlanamaz) Çünkü silahlar farklıdır. Elbiseler aynı olabilir ama silah tam manası ile aynı olamaz. Bu nedenle benim görüşümce her çar güzeldir. Ama önce çarın hakkını vermek gerekir. Yani;

1. Düzgün bir silah
2. Yüksek lvl skiller
3. Dayanıklı elbiseler (veya zırhlar)
4. Bol blueli takılar
5. YÜKSEK LVL

bunlar olmadan hiçbir çar, çar deildir. Zevk vermez!

Her çarın kendine özgü zayıf yanları vardır. O zayıf yanları ne kadar iyi kapatırsan o kadar yenilmez olursun.

Örnek;
Ben Glavieyim, sen bow sun.
-Benim sıkıntım sana yaklaşana kadar dayanabilmek.
-Senin sıkıntın ise düşmanın sana yaklaşması

Umarım bişiler ifade edebilmişimdir.
Çarı değiştirme çar değiştikçe heba olur gider!

Fire+Bow Kraldır :wink1: Tabiki İtemlerinin Çok İyi Olması Lazım İtem Olmadığı Zaman En Kral Yapılandırma Bile Kendi Lvlindakilere Dayanamaz...

Yukarı Alt