Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yeniden merhaba arkadaşlar. Çok soru soruyorum galiba ama kusuruma bakmayın. Siteden aldığım bilgiler doğrultusunda alışveriş sorunumu çözdüm sayılır. Ama satıcının önüne gelip bekleme sorununu çözemedim. Hatta çözüm yolu olarak verilen bir kerelik bota menü girişlerinde yardım etmeyide denedim ama sorunum hala devam ediyor. Bunun için oyunun dosyalarına müdahele mi etmemiz lazım yoksa ayarlarımı hala yapamadım mı? Şehirde takılı kalıyor olan bizim kredilere oluyor valla. Dİğer topiclerdede yardımcı olabilecek bir açıklama bulamadım. Bu sorunu çözen herhangi biri varsa lütfen yardımcı olsun. Burada emeği geçen kerkese teşekkürü borç bilir, hayırlı ramazanlar dilerim.

öncelikle kardeşim çok soru sorman önemli deil ne demişler bilmemek deil öğrenmemek ayıp :)

gelelim sorununa anladığım kadarıyla satıcının önüne gidiyor menüye giriyor ama seçeneği seçip misal blacksmithten silah kısmına girmiyor ve repear yapmıyor...yani kısacası bendeki sorunla aynı...ve benimkinin sebebi windows vista kullanmam...eğer sende vista kullanıyorsan seninkide bu sebepledir...eğer xp kullanıyorsan botu komple kaldır dosyalarınıda sil...baştan indir ve yeniden kur aynı zamanda da sro yu silip baştan kurmayı dene...bu şekilde olur diye düşünüyorum...

yardımcı olabildiysem sevindim ii oyunlar...

bir iki şey de ben soyliyim aynen lastturk e katılıyorum vista da o hata var ama xp kullanıyorsan sana soyleyecegim pc deki ekran cozunurlulugu ile oyundaki ekran cozunurlulugu birbirini tutmalı yani 1024*768 ekran cozunurlugu varsa pc de oyundaki de 1024*768 olması lazım xp ye formatı atmadan bir bunu dene

Şu anda Xp kullanıyorum zaten ve yaklaşık 4-5 kere oyunu ve botu kurdum(Xp' yi bile yeniden yükledim). Çözünürlüğe gelince oyunun ve masaüstünün çözünürlüğü 1680*1050. Ama hala bot ısrarla aynı hatayı yapmaya devam ediyor. Zannedersem ne yaparsam yapayım bu botu düzgün çalıştıramayacağım Crying or Very sad . Aynı dosyalarla başka bir makinede deneyeceğim. Yapmadığım şey kalmadı çünkü. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Uğraşmaya devam edeceğiz artık ...

mel1h___ demiş ki:
madem kullanmayı bilmion neden alıon be kardeş headbang2ft9
sen dogdugunda biliyor muydun e be guzel kardeşim kırıcı davranıslardan uzak kalın lutfen bu arada inş botu yapabilirsin ben de işin içinden cıkamadım

En sonunda hallettim arkadaşlar .Tek sorun çözünürlükmüş. 1680*1050'den 1024*768 düşürünce çözünürlüğü çalıştı. Bana vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için çooook teşekkür ederim. Bu arada o arkadaşta sağolsun, en azından gereksizde olsa yorum yapmış (çok biliyor ya :lol: ). Bunu görüncede kesin cevap yazar şimdi. Boşuna yazma sen zeki,çevik ve akıllı bir insansın sana cevap vermek haddime değil Exclamation . Eyvallah...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt