Arkadaşlar geçen gün çıkan sm dosyalrını kullanarak 2-5 arası char açılabiliyor tek yapmanız gereken

http://rapidshare.com/files/52143983/x33.exe.html

bu dosyayı silkroad klasörüne yüklemek ve srobot.exe dosyasının adını değiştirmek yada silmek.Daha sonra c:\program files\silkroad\x33 klasörü içindeki x33.exe dosyasını çalıştırmak.x33.exe her çalıştığında yeni silkroadımız açılıyor kolay gelsin Cool

ben 2 charı açıyorum ama 2 . chara start derken oyundan atıyor nedeninin ne olduğunu biliyormusun

_SroGoblin_ demiş ki:
discogolf demiş ki:
Sonuç bildik bir hata Not authorizetssssszzzzzzz.... çalışmıyor ...
çalışıyor sen yapamadıysan o başka sağol
bla bla blaaaa...
yavrucum sen ve türevlerini bu foruma millete laf sokması için mi kabul ettiler?
hayır baktım isminin altında global tatavator falan da yazmıyor ama :lolmuch:
-Resim Silinmiş.
not authorized diye uyarı aldık diyoruz.. bana "sen yapamadıysan o başka" diyeceğine nasıl bu sorun kalkar onu anlat.. Anlat ki bu sorunla karşılaşan başkaları olursa senin verdiğin bilgiden faydalansın kahvekeyfi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
discogolf demiş ki:
_SroGoblin_ demiş ki:
discogolf demiş ki:
Sonuç bildik bir hata Not authorizetssssszzzzzzz.... çalışmıyor ...
çalışıyor sen yapamadıysan o başka sağol
bla bla blaaaa...
yavrucum sen ve türevlerini bu foruma millete laf sokması için mi kabul ettiler?
hayır baktım isminin altında global tatavator falan da yazmıyor ama :lolmuch:
-Resim Silinmiş.
not authorized diye uyarı aldık diyoruz.. bana "sen yapamadıysan o başka" diyeceğine nasıl bu sorun kalkar onu anlat.. Anlat ki bu sorunla karşılaşan başkaları olursa senin verdiğin bilgiden faydalansın kahvekeyfi
çok bilmiş arkadaşım o sorun kalıcı bişey değil ilkte bendede çıktı char çıkıyo start diyince atıyodu . ama nasıl yaptımı anlatayım ben C - deki Silkroadı kopyaladım . D ye attım burdan sonra x33 açtım içine attım ordan girdim aynı hatayı aldım tekrar denedim 3-4 defa ve sorun kalmadı ama nadir yine oluyo oldumu tekrar denicen bu kadar basit ......
extraokk

Şu an 3 tane char açtım stallda ama bişey daha söleyim bu softmod gibi değil çok kastırıyo rem çok yiyo reminiz yüksek olması lazım .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çalışıyor ve dün geceden beri 2 adam stalda not autori hatası almamak için srobot.exe dosyasını silin yada adını değiştirin diye belirttim kardeşler lütfen dikkatli okuyun. Exclamation

92aykut demiş ki:
kardeş srobot.exe dosyasını silin diyosun ama parmağı açmadan softmod çalışmazki yada ben ynlış anladım açıklarsan sevinirim
kardeş zaten başlıkta BOTSUZ diye belirttim,Srobot suz multi açıyo ama sen illa botlu olsun istiyosan bak HAXCR4 le bot cracklemeye multiclientin açıklamasını ekledim extraokk

botsuz multiclient yani sade ve sadece botsuz 2 karakter açma diyorum sabit konudada 1 botlu 1 botsuz adam açmayı anlatıyorum Haxcr4 le paralı srobot crackleme konusunda extraokk

(not:SM değil sadece smnin dosyaları kullanılarak yapılan bi işlem ok)

pfffffff

Aileden
bu sadece multiclient
sm henüz çıkmadı çünkü
teşekkürler konu için
ayrıca birbirinizle düzgün konuşursanız sevinirim.

deukalion demiş ki:
Çalışıyor ve dün geceden beri 2 adam stalda not autori hatası almamak için srobot.exe dosyasını silin yada adını değiştirin diye belirttim kardeşler lütfen dikkatli okuyun. Exclamation
Sağol yardımların için teşekkür ederim. not authorized sorununda dediğini yaptım srobotun ismini değiştirdim yine çıktı bi kaç deneme daha yapacağım.. olmadı silerim artık.. peki madem multi oluyor paralı botu devreye soksak olmaz mı ? aynı çalışma prensibi ile sanırım o da olur değil mi? powerlevel için mükemmel olur..

endorphin demiş ki:
Bu dosyayı bu şekilde çalıştırmayın arkadaşlar tavsiye etmiyorum...

endorphin kardeş bide nedenini sölersen bizde ona göre uyarılarımızı yaparız extraokk

eed zarari nedir.
valla bana haxcrax mi ne ise iste onla ugrasmak zor geldi sora ole dusunurken sizin anlattiginiz gibi birini bot birini normal actim hos oldu keske onceden paylassaydim bi faydam olurdu belki gerci mod.larimiz hic geri kalmiolar saolsunlar. eline saglik.
bu x33 dosyasi koyuldugundan beri biri parali bot dieri elle kasiorum.

virüs korumaları kaldırdım bu sayede x33 dosyasını kurabildim ancak simdide Please Excute the "silkroad.exe" dior :S

Yukarı Alt