Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
Open Betadan beri oynuyorum, sanırım bırakmazdım daral:

bu tarz oyunlarda amaç playerın kendi çabasıyla bir karakter ortaya çıkarmaktır..eğer herşeyi sizin yerinize bot yaparsa oyunun bir amacı kalmaz..herşeyi bizim yerimize bot yapacaksa neden oynuyoruz..o zaman bota bi ayar çeksinler pvpleride o yapsın..keşke botlar olmasa

extraloob demiş ki:
Muhtemelen evet.

neden derseniz bu sefer herkes bilek gücüyle oynayacak ve lvl atlamak muhteşem zor olacak zaman olayı ve sosyal hayatta işe girince gayet farklı lvl'lar ortaya çıkacaktı hoş ben o yılları beta zamanında yaşayım lvl 52'e kadar elle kastım çatır çatır lakin lvl 30-52 arası ortamda pis koku alıyordum bu oyunun karanlık dünyasının varlığını hissediyordum ve beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
o zamanlar bir daha gelmez be off off daral:

botsuz oynarım ama ne kadar bilemem sin:

keske botlar olmasa ben gold botların artısından berıdır bıraktım oyunu cunku artık oyunun ıcıne edımıstı...gecenlerde bır daha actım ve gordumkı oyun berbat durumda...bot yokken saglam kasabılenler bılır sadece botsuz oyunun zevkını...olumune pvpler,thıef-hunter kapısmaları ve guıld savasları artık oyunda zevk kalmamıs hersey paraya ve bota donmus emek sıfırlanmıs...pvp desen eskı zevkı yok..Bot kalksın en azından gold botlar kalksın benım tanıdım ve oyunu bırakan en az 10 kısı oyuna gerı doner ve hepsıde saglam oyunculardır...

Ayrıca KESINLIKLE EVET! sıkkı yok cok yazık :D

botlar kalksın diyenlere şunu soruyorum : 70-80 lvl mi olmak gzl yoksa 110 lvl olmak mı ? milletin işi gücü okulu sosyal yaşantısı var.saatlerce pc başında el ile kasmak tam bir ölüm. sadece gold botlar kaldırılmalı buna kesinlikle ewet derim işte...

Oyunun guzel yanıda o bot olmazsa hakeden lvl alır...Dusuk lvllerdede pvp olur adam elle kasmaktan bıkınca pvp yapardı eskıden sımdı kımse botu kapayıpda pvpye gelmıyor adam hazır bot kasıyor ellemem dıyor...herkes botla 110 olcana emek verıp 80 olurum o lvlde bıle kral olurum...

zamanında botsuzken oynayanlar asla botlu server ıstemez :D cunku o zaman bot azken gercek oyuncular kraldı... serverın anasını aglardık sımdı herkes lvl kasıo , gold botlardan dolayı gold,otem bok gıbı.... cok da zevklı degıl

Emekli bir sro oyuncusu olarak şunu söylemek istiyorum. Bu bot konusunun tartışılmaya başladığı günleri sronun çöküşünün başladığı günler olarak değerlendiriyorum. (eğlence anlamında ve gelecekte oyuncu sayısı) 80lv gelmeden önce botlar yeni yeni yaygınlaşıyordu ve arkası geldi. Bir sro oyuncusu değil de sıradan bir insan gibi düşünürsek bilgisayarın 24 saat açık kalması ve charın bota bırakılması deliliktir. İtiraz etmeden önce bir an sro oynamadığınızı ve bir arkadaşınız size sroyu anlattığını düşünün. Pc 24 saat açık duracak sen her ay şu kadar para vereceksin diyor. Her ne kadar bunları yazsam da sroyu hala seviyorum. Keşke biraz daha temiz kalsaydı sro.

Ben oynarım Sebebini sorarsanız bu oyunun zevki botla çıkmaz bilekle çıkar . Ne insanlar gordum carları mükemmel ama playerlik yok .

Yukarı Alt