evet arkadaslar benımde bu sorunum vardı sureklı masa ustune atıyorud!!dun pc cok kastıgından 6 gblık kullanmadıgım oyunları falan sıldım programları herneyse tam yatacakken botu kurup yatıım dedım kesın atar dedım ama sabah bı kalktım takır takır kasıyodu!! anlatmak ıstedıgım europe geldıgınden berı pcler cok kastıgından doalyı bu masa ustune atma olayı bu nedenden dolayı pcnızde bosluk acın!! sıze tavsıem :lolmuch:

150 GB benimkide ve silkroaddan baska ne yun ne buyuk boutlu bir program yüklü.
bence onunla alakali degil.seninki sans olmus atmamis.

hem o RAM ile alakali birsey bence bende 2 PC var digeri laptop 2 GB RAM var

3 gündür dc yemedim....!!

bununla hiç alakası yok cunku daha yenı format atıp sadece sılkroadı yukledım daha onceden wınamp acık msn acık sılkroad oynuodm suan hıc bısy yapamadım

bakın beyler bıde sunu dneeyın benım dun tavsanımın suresı bıttı dunden berı rahatca kasıyorum bı deneyın bakalım!!

grandflash demiş ki:
bakın beyler bıde sunu dneeyın benım dun tavsanımın suresı bıttı dunden berı rahatca kasıyorum bı deneyın bakalım!!
benimkide dün bitti.sabah 2 saat kastı sonra attı.şimdi de 45 dk kasıor ve atıor.petle alakası yok yani.

Bilgisayarı Formatladım Driverlar sürücüler ve sro var ama genede masaüstüne atıyor..yokmu bunu çaresi yaaaaaaw (250 GB hard disk)

Ramle alakalı diyen arkadaşıma katılıyorum. çok ilginç ama benim 2 pc den birinde atıyor 1 inde 1 gb birinde 2 gb ram var 1 gb lık olanda atıyor 2 gb ta hiç sorun olmadı. sistemi kontrol eidyorum hiç kasılmıyor 1 gb olanda ama town a ışınlanırken 4 kez oldu o anda bişi oluyor tık masaüstüne çıkıyor. ram in yetersiz geleceğini hiç düşünmemiştim. bu botla alakalı bir durum normal kasarken hiç bir sorun çıkmıyor.

sorun PC de değil

normal cilentle oyuna girdiğinizde soru işaretleri ve oyundan atma gibi hatalar olmuyor.Oyuna botla girdiğimizde bu hatalarla karşılaşıyoruz....

ben cede RAM le alakalı görev yöneticisini acın bakın ne zaman atıyo RAM e cok yüklendigi zaman atıyor oyundan :lolmuch:

3 adet 750 hdd var :) bos alan 4 gb :)
cildiricam ya :) Silkroad oynamiyom filme sardim gunde ortalama 30 gb film iniyor gunde 40 film eder :) ve hardiskimde bos

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ya Benim Pc de Sro Dan Başka Bişey Yüklü Değil Bir Msn. Bir Virüs Programı....Ama Yine Atıor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben eu geldiğinden beri hiç bot kullanmıyorum yine masaüstüne atıyor. Sad
Sıkıldım bu olaydan artık bundan dolayı oyunu bırakıcam ya :S Crying or Very sad

Yukarı Alt