1.si oyunun salaklıkları options menusunden bütün sesleri kapatsam dahi fon müziği kapanmıyor
2 bot bazen login olmuyor
3 login olsa bile alış veriş yapıp kasma yerine gitmiyor
4 pot basıyor ama pot yokmuşcasına oturuyor
5 bazende şifre ve id gşrmeden kendi kendinew log-in oluyor ve asla kabul savelemediği filtre ayarlarını aktive ediyor ne yapmalıyım deliricem

kusura bakma ama bunlarr senın hataların derım beeen bakk bot ayarlarıı varr ayarları ona goreee yap bakalım oluyomu oyle seyler

oturmaa sorunu protectıondakı ılk ıkı secenege % gırme ve onları tıklamıcannn kardess dıgerlerıdee bu gıbı seylerden derım ben

3 login olsa bile alış veriş yapıp kasma yerine gitmiyor
4 pot basıyor ama pot yokmuşcasına oturuyor
3. cüsü için Bot Active All diye bi secenek olması lazım onu işaret le bişi kalmaz
4. cüsü için pot ların ayarlandıgı yerde ki ilk 2 secenegi kaldır Razz

6.sı bu isro bot denen şeyi bayağıdır kullanıyorum hangi ayarların neler olduğu hakında kitap yazabilecek kadar bilgim var (40 sayfa kadar) onun iiçin hatanın kendşimden kaynaklanadığınıda biliyorum teşekkürler ilgilendiğiniz için o %leri ezberledim çünki asla oyuna pot bastırmıyorum bot basıyor sürekli potları % % % severim saygılarımla

486dx4 demiş ki:
1.si oyunun salaklıkları options menusunden bütün sesleri kapatsam dahi fon müziği kapanmıyor
bu oyunun bir bugu botla alakası olduğunu düşünmüyorum kahvekeyfi Wink

Botun birkaç kusuru var evet. lvl up yapınca kendisi + ya basmıyor. kervan yapıp para kazanmıyor. ucuza mal kapatmıyor. sırtımı kaşımıyor.

Yukarı Alt