hade 1.70 e alışmıştım kasma yerinde oturuyodu felan login olmuyodu kafasına göre takılıyodu ama 1.70b son versiyon ya buda her şeyi alıyo kasma yerine gitmiyo naz yapıyo herşeyi alıyo atıda alıyo ayakta bekliyo ulen bari ata bin yorulma le bekle ama dimi yok illa delirtecek beni welhasılı kelam isrobot işi iyice zıvanadan çıkmaya başladı yeter uleeen ben bu koreliler hakkında kötü kötü düşünceler üretmeye başladım benim gibi düşünen arkadaşları korea-fk vakfına bekliyorum deliricemmmm
saygılarımla

486dx4 demiş ki:
hade 1.70 e alışmıştım kasma yerinde oturuyodu felan login olmuyodu kafasına göre takılıyodu ama 1.70b son versiyon ya buda her şeyi alıyo kasma yerine gitmiyo naz yapıyo herşeyi alıyo atıda alıyo ayakta bekliyo ulen bari ata bin yorulma le bekle ama dimi yok illa delirtecek beni welhasılı kelam isrobot işi iyice zıvanadan çıkmaya başladı yeter uleeen ben bu koreliler hakkında kötü kötü düşünceler üretmeye başladım benim gibi düşünen arkadaşları korea-fk vakfına bekliyorum deliricemmmm
saygılarımla
1.70b den sonra 1.70c cikti 1.70c den sonra 1.70d cikti ve sorunsuz calisiyor
sen hala 1.70b versiyonunumu kullaniyorsun ?

_ErKo_ arkadaşım gece geç saatte mesaj attın iyi güzel ama galiba kafan iyiydi daha 1.70b yeni çıkmışken sen saniyeler içinde 1.70d ye kadar gittin atıyon atıyonda bari az desekli at okuman yazman yok dicem ama yazabildiğine ve cevap verebildiğine göre sen kesin okuma yazmada biliyon madem şu adrese bi bak ben 1.70b den başka bişe görmedim ya sen
http://www.bot369.com/English.htm ve lütfen gerçeğe dayalı olmayan bilgileri bu forumda paylaşmayalım sen bide moderatör olmak için başvur exraloob kardeşimiz seni garanti mob yapar çünkü en az 3 hafta ilerden gidiyon

Yukarı Alt