cumhur55 demiş ki:
jason walker çaldı ayrıca kodları nereden çaldığını söylemiyim ben ghost55 banladınz ama gerçekler saklanmaz
adam olan burdan banlanmazdı. Bak bakalım bu konuyu JasonWalker mı yazmış? daha bunu göremeyen adamsın, iftiralarının bedelini ahirette ödersin.

A.T.P demiş ki:
benim gibi insanlar,senini gibi insanımsı varlıklar yüzünden bazen insanlıktan çıkabiliyorlar.
rahatsız olduysan kusura bakma.
adem salla, adam daha ne hakkında konuştuğunu bilmiyor...

ikere ilk günden uyarmıştım, dinlemedi beni, şimdi Ö.m i tekrar yollayabilsemde tekrardan okusa. CAnımızsağolsun.

Ha bu arada cunhur kardeş, kim kimden ne kodu çalıyor? Kod çalmak 2 dakkalık iş sandın sen sanırım. Jason walker dan kod çalınıyorsa sanane yav :D ilkercindik ile jason walker arasında olan birşeydir bu. Ki kimsenin kod falanda çaldığı yok hani çaktırma.

Otomatik tuşlara basan program var. Tuşlara basma süresini felan ayarlayabılıosun.Daha önce softmode de kullanılmıştı bu program.

Eğer otomatik canavar seçen bir program olursa ( ki vardır belkide ) ikisini birleştirip çok rahat yapılabilir.

Diğer botların kodlarını bir şekilde araklayıp, kötü özelliklerini düzeltip/çıkartıp iyi bir bot yapılabilir :roll:

ilkercindik

sen program yazma konusunda bilgin çok yüksek galiba bende yeni başladımda banada öğretirsen yardım ederim botta :):):)
güzel düşünmüşssün bana göre zor heralde profossyonelsin

böyle güzel bir konu ile ilgili bir türk helal olsun ama neden iptal oldu anlayamadım umarım yaparsın sro tur age yeni botlar kullanıcamıza senden alalım exra loob a katkı olur umarım yaprsın

İlker abi keşke iptal etirmeseydiniz bit Turk Botu olurdu arkadaşımızın dediği dediği gibi başka botlardan kodları alıp düzeltip yapardık bende can potları,return scroll,pills... resimlerinin resimleri var bir süre scriptler,datalar...var İPTAL OLDU AMA EĞER YİNE BÖLE BİŞİ OLURSA KATILMAK DESTEK VERMEK İSTERİM BİZİMDE ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN

İlker Abi senden programlama öğrenmek istiyorum eğer istersen öğretirmisin eğer öğrenirsem ilk işim bot yapmak olacaktır.

TÜM SİTE SAKİNLERİ ---EXL-BOT----- OLMASINMI ADIMZI DUYURALIM BU GİRİŞİMİ İLK BİZ YAPALIM SRODA TÜRK BOTU EXL-BOT HER HAFTA UPLOAD YAPMAK,BUGLAR,HATALARI DÜZELMEK...VS BUNLARI YAPMALIYIZ BAŞARICAĞIMIZA GÜVENİYORUM BU MESAJI TÜM GLOBAL MODLARIN HEPSİNİ GÖRMESİNİ İSTİYORUM...

arkdaslar bana mobları secmek ıcın program lazım lınkler nerde nerden ındırıcegım ben bu programı ılgınız ıcın tesekkurler

Yukarı Alt