Jigsaw

Aileden
Şimdi normal paralı botumuzu bot369'dan indirdim ben. Haxcrax mı ne onu açtım tabii skiller gözükmüyor çözümü de yok.

Sonra klavyeyi söktüm tahtayı yontarak tam klavyeye oturcak şekilde (1-2-3 tarafına doğru) bir kalıp çıkardım. Tam 1-2-3 yerine de 3 tane ince delik açtım. Sonra uzaktan kumandalı arabanın içindeki motoru söktüm. Tekere sanki tren raylarındaki gibi bi sistem geçirdim 3 tane de demir çubuğu 1-2-3 için açtığım deliklere soktum. Sonra 9v adaptör vardı eski spikerden kalma onu alıp motora taktım. Takır takır deliklerin içinde piston misali gidip gelmeye başladı metal çubuklar. Oyuna girdim karakoram gittim açtım botu sürekli saldırıyor common attackta. 1 imbue 2 soul spear 3 ghost spear koydum motoru bi taktım pirize saatlerdir hayvan gibi kastı. Fotoğrafları koyuyorum birazdan arkadaşlar bu bi devrim olcak! :mrgreen:

muahahahha super yaw kesin karadenizli okurken hayal ettim de yıkıldım gulmekten valla:D al sana beleş bot:DD

ehuaheu çok dahice bi fikir ama şöle bi olay var bu sürekli imblue ye basacağından mp potun çok çabuk bitecek :lolmuch: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
bomba07 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
nuk3r_tr demiş ki:
ehuaheu çok dahice bi fikir ama şöle bi olay var bu sürekli imblue ye basacağından mp potun çok çabuk bitecek :lolmuch: :mrgreen:
Hocam ben zaten hep parmağım imbue da duruom. :mrgreen:

resmini gosterde daha kanıtlayıcı olsun merak ettım yaffff resim isterizZZ
Yaw dijital arkta çekcem diyorum uçmuyo ya bot.

Yukarı Alt