beyler tanımadıgım bırı benım frıendde kayıtlı anlamadım gitti

ilk olarak

Herculesten RazzeG4SuS diye bırını tanıyormusunuz
ıkıncı olarak

bot frıende ekleyen bırını ekleyebılırmı kendısı bunları merak edıyorum we cok kzıgınım beklıom cwp werın lutfen.. Mad

pegasus u tanıorum benim arkdaşım da nasıl oluyor friende alıor orasnını anlamdım Rolling Eyes

bana hemen cwp wermesını ıstıyorum cabuk bana cwp wer pegasus senınle muhattabımız olmadan muhabbetımiz olmadan nasıl eklıyorsun benı frıende sana soruyorum cabuk 1!!!!!

yha nolduki şimdi alla alla senin nick ne herculeste ordan konusak sorun neyse hallderiz ne gerek var sinire kavgaya felan extraokk nick ver konusturam sen i

Arakadaşım herculesi bilmiyorum ama pacifictede böyle pegasus adında bir hain var türk yabancı ayrımı yapmadan herkesi hacklemeye, soymaya kalkıyor. Dikkatli olun yani...

Bu arada botun general bölümünde bi seçenek olucaktı gönderilen istekleri reddet diye onu seçersen bi nevze olsun engelleyebilirsin. Ama hangi seçenek onu bilmiyorum...

benim bildigim bot kendi kendine friende eklemez adam sana friend gönderdiyse bot kabul etmiş olabilir Rolling Eyes Rolling Eyes

Yukarı Alt