arkadaslar bot normal bi sekilde kasarken bazen moba tıklıyo pesinden gidio ama saldırmıo 5 dk böle gecio sonra saldırıo bazende hiç moba falan tıklamadan moblar arasında dolanıo bazende bi ağaca falan takılıo 5 10 dk aynı canavara saldırmaya calısıo sonra düzelio anlamadım gitti nerde hata var yardım edin lütfen

constantine

Gözlemliyorum
ibrahim456 demiş ki:
arkadaslar bot normal bi sekilde kasarken bazen moba tıklıyo pesinden gidio ama saldırmıo 5 dk böle gecio sonra saldırıo bazende hiç moba falan tıklamadan moblar arasında dolanıo anlamadım gitti nerde hata var yardım edin lütfen
Arkadaşım bazen bunu lag tan dolayı malesef yapıyor. Ama sanmıyorum 5dk olsun en fazla bu zman dilimi 10 sn veya 15 sn dir. Eğer kalabalık bir ortamda kasıyorsan o yaratık kesildiği zaman buda bitmiş olur.

constantine demiş ki:
ibrahim456 demiş ki:
arkadaslar bot normal bi sekilde kasarken bazen moba tıklıyo pesinden gidio ama saldırmıo 5 dk böle gecio sonra saldırıo bazende hiç moba falan tıklamadan moblar arasında dolanıo anlamadım gitti nerde hata var yardım edin lütfen
Arkadaşım bazen bunu lag tan dolayı malesef yapıyor. Ama sanmıyorum 5dk olsun en fazla bu zman dilimi 10 sn veya 15 sn dir. Eğer kalabalık bir ortamda kasıyorsan o yaratık kesildiği zaman buda bitmiş olur.
ya lag 0 oyunda nasıl oluyo bende anlamıs deilim

ibrahim456 demiş ki:
constantine demiş ki:
ibrahim456 demiş ki:
ya lag 0 oyunda nasıl oluyo bende anlamıs deilim
bende de oluyor ama sadece 10- 15 sn sonra geri baska canavara atacck yapıyo..

Yukarı Alt