ya tamam da bu bot paralı demi
resimdekilerin aynısnı yapınca ben botu beleş kullanmıs olmam mı ben para yı nere ye verecem
para benden nasıl çıkacak
lütfen yardım edin

hero92 demiş ki:
ya tamam da bu bot paralı demi
resimdekilerin aynısnı yapınca ben botu beleş kullanmıs olmam mı ben para yı nere ye verecem
para benden nasıl çıkacak
lütfen yardım edin

arkadaşım botsmall adresinden 100 kredi alıyosun sana mail geliyor paypal veya hangi yolla aldıysan bu mail dorulama mesajıda sayabilirsin bu mailde gelen activite olayını doğruluyosun botsmallda onlar sana botun için gerekli olan acc ve pass gönderiyor botunda botsmall adresinden indiriyosun sitemizdeki resimli kurulumdan kurarsın sonra botun ilk sayfasında acc ve pass yazıyosun sonra botlogin ne tıkladığında autotrining çalışır vaziyete geçiyor ben bu şekilde biliyorum eğer bi yanlışım varsa bilen arkadaşlar yardımcı olurlar

TeşekkürLer keske bızımde bı kredı kartımız oLsada bızde kendımız aLsak botumuzu Mad Neutral

yaaa teşekkürler de bn bunu satın aldım senin dediğin gibide kurdumm ama sonra çalışmıyo oynamıyo adam

YA BEYLER CEWAP YAZIN LÜTFEN BUGÜN İLK DEFA PARALI BOT ALDIM HERSEYİ TAMAMDA YA ABİ OYUNA GİRİORUM HOME A BASIORUM LOGIN DIORUM AUTO TRANING YANMIO WEDE SKILLERIM GÖRÜKMÜYOR YARDIM EDİN LÜTFEN

artık birisi cewap yazsın bu 4. cewap yazısım sorum su ben sorunsuz bi sekilde oyuna giriorum yours skill yazan yerde skill yok we bot acaount umu we sifremi girdiğimiz yerde login bot war diorum bişey olmuo yardım edin

OOOOOOOOOOOOOO AYIP YA 40DK OLDU KİMSE BAKMAZ MI BURAYA YA TBOT A BAKIOSUNUZ PARALI BOT A BAKAN YOK BE YETER AMA SABRIMI ZORLUYOSUNUZ YARDIM ETMEK İÇİN AÇMIŞSINIZ YAPAMADIM GÖRÜNMÜO SKİLLER DİORUM

şimdi ben bot aldım id pw filan eski client ile bot acılıyormu kurayımm mı beyler lütfen cok acil yardım Cvaplarınızı acilll bekliyorumlmm Crying or Very sad

Arkadaşlar lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bekliyorum böyle bi sorun varmı yoksa niye bende var

sam_fisher91 demiş ki:
şimdi ben bot aldım id pw filan eski client ile bot acılıyormu kurayımm mı beyler lütfen cok acil yardım Cvaplarınızı acilll bekliyorumlmm Crying or Very sad
bot yuklemek isitosan change den yuklıceksın !!!!

bak eğer bot kurmak ıstosan su anda kuramassın. 1.83 gelicek siteden takip et onu yukledıkten sonra dene ama ne denosun ben anlamadım oralarla ugrasma charge den kac kredı kalmıs ona bak ytr extraokk ben işe gidiorum bıdaki cvp gelnce atarım

bu bot çar banlıyomu çar banlıyosa nası engelleye bilirsin her hafta şifre değiştirerekmi detective

Yukarı Alt