Arkadaşlar bilgisayarda çok boş zamanım oluyor oyun,chat vs.. bir yere kadar gidiyor.

Forumda falan görmüştüm bazı arkadaşlarımız kendileri program yazmışlar çokta güzel ve kullanışlı olmuş.

Bende hazır boş zamanım çok iken program yazayım yada yazmaya çalışayım dedim.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirlerse memnun olurum.

Forumumuzda yada herhangi bir sitede bu program yazmak ile ilgili anlatım,video vs. var ise onları söylerseniz çok daha makbüle geçer.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler
:kalp: :muck:

Visual Basic 6.0 indirip başlayabilirsin tavsiyem ama bana sorma benimde pek bilgim yok :)

Hocam iyi güzel söylüyorsunuzda hiç bir bilgim olmadan nasıl yapıcam ?
Programın bir anlatım,video vs. gibi şeyleri yokmu ?

HeartBeat demiş ki:
Hocam iyi güzel söylüyorsunuzda hiç bir bilgim olmadan nasıl yapıcam ?
Programın bir anlatım,video vs. gibi şeyleri yokmu ?
google amcadan bulursun amatör anlatımlar vs. bro ilk kendine uygun programı seç ve indir

Advance

visual studio 2010 indir içinde c++ c# visual stuido vs hepsi var google'dan gerekli dersleri de bulabilirsin

Ben yazıyorum lakin ben okulunu okuyorum bu işin. 0 dan başlayıp professionel olman imkansız denecek kadar zor. Kursa yazılmanı tavsiye ederim.

Program tavsiye etmemi istiyorsanda ;

Visual Studyo 2008 ile başlıyabilirsin. hem kullanışlı hemde her türlü programı yazabilirsin.

Yorumlar ve yardım eden herkese teşekkürler.
Bir şu vb6'yı indireyeyim :)
Zaten forumumuzda varmış gerekli bölüm ordan gerekli yardımı alırım.
Teşekkür ederim tekrar :kalp:

Yukarı Alt