aeq

rank8
filter ayarlarında bolt toplatmamak için bir ayar mevcut mu? yani arrow toplayacak fakat bolt toplamayacak. çünkü şu an pick arrow dediğimde boltta topluyor ve biriken boltlar inventory nin dolmasına neden oluyor.

pfffffff

Aileden
illaki vardır biz yeni nesil tbot kullanıyoruz uzun süreden beridir isrobot kullanmıyorum ama tbotta varsa illaki isrobottada vardır.

bottayken filter ayarlarında altta secenekler var weapon other falan gibi secnkler ordan consume pro yu sec en altta bolt bolt basic falan var onları dont pick de save bu kadar basit extraokk

wolwerinetr demiş ki:
bottayken filter ayarlarında altta secenekler var weapon other falan gibi secnkler ordan consume pro yu sec en altta bolt bolt basic falan var onları dont pick de save bu kadar basit extraokk
hayir basit degil bolt nedense herzaman topluyo dont pick desende topluyo anca maymunun warsa chara hicbisey toplattirmazsin maymun toplar kalanini

Botta filter menüsünde All seçeneğini seçip Bolt yazarak arattır , çıkanların hepsini don't pick , non't save, sell yap toplamaz büyük ihtimal

aeq

rank8
sorunu çözdüm. bende eski filter prop vardı. onu kaldırdım yerine normal bot filterini kurdum sorun halloldu. bolt dahil olmak üzere tüm eu itemler gözüküyor.

Yukarı Alt