Jigsaw

Aileden
SinSiGirl demiş ki:
bu kervan yatınca içinden 4 tane mal düştü biliyomusun

yani 1 yıldızlı kervana cıktı bu akdar tif
O 4 mal dediğin bir malın içinde 40 tane de olabilir. Ben mesela 1'er 1'er alıyordum 1*ken thiefler uğraşsın ben gelene kadar diye yatınca. Sadece 1*'ı tamamlamak için 1 tane tam alıyorum.

10 tane tif var eğer bir tif öldürmezsen 2. seferde 3 tif geliyo 3 tifi öldürmezsen 5 tif geliyo 5 tif öldürmezsen 8 10 gidiyo bundan basit ne varki ben 5 yıldız çektim çok kötü bir deneyimdi 20 küsür tief çıkıyo allatan hunter OSMANLI'ydı

konuyl ailgili değil ama DW çıkışında bir boğaya 2 player hırsız saldırmıştı sonunda tihefler kervancıyı yıktılar. Adamın cvb ı çok ilginçti

- Supriseeee

Çünkü hiç bişi koymamış kervana..

o bişi değil ben semerkandan istanbula kervan yaptım 2* tam kapıya geldim istanbuldan bi thief çıktı +64 strong bowu çekti bi bıraktı sonrası meçhül
log off game 5-4-3-2-1 :lol:

Biz 5 yıldız cektik 20-25 tane npc thif geldi.Ama götürebildik dw hotan hotan dw yaptım 2m875k yaptı .

Resimdeki arkadaş Bargain..... Yazısı cıktından sonra gıdıp tradercıdekı özel malları almış ve yola cıkmış .Bu malların getirisi fazla olup cıkan thief sayısıda fazladır ve bu yazı cıktıkdan sora 40+ trader cekenlere 1 yıldız olsa bıle thiefler dalabılır kı oda janganın orda onu yaşamış galıba extraokk detective

sizofrentrx demiş ki:
konuyl ailgili değil ama DW çıkışında bir boğaya 2 player hırsız saldırmıştı sonunda tihefler kervancıyı yıktılar. Adamın cvb ı çok ilginçti

- Supriseeee

Çünkü hiç bişi koymamış kervana..
ben de öle bişi görmüştüm ama adam fille yapıyodu :mrgreen:

Yukarı Alt