Biri DevilKiss adında ki üyeliğimin neden banlandığıyla ilgili açıklama yapabilirmi lütfen.Block nedeni olarak ismim gösterilmiş.
1-Eğer blocklanma sebebi olabilecek bir isimse nick değişim mevsiminde neden bunun block yedirecek bir isim oldduğu sölenmedi
2-Benden daha kötü nickleri ve hatta imzaları olan kullanıcılar var neden sadece benim olduğumu söylermisiniz
3-İsmimin ŞeytanÖpücüğü olmasında ne var bunu bana açıklayın

Ps:Bu akşam 11:30 da blockum açılıcak ama böyle bir haksızlığa uğradığım için blockumu açarsanız sevinirim

bu tür blocklar cok vrılmeye basladı yenı yenı moıd vs. alınıyor adam zevkıne ban atıyor xD

Sitede kimse zevkine kimseye ban atmaz burda herkez kardeş tabi kavrayabilene,nick'in kötü diye ban atılmamıştır gerekli açıklama yapılıcaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kimse kimseye gereksiz banlama yapamaz hele ki burada asla olmaz bu bağlamda önce uyarı alırsınız sonrasınra 1 gün banlanırsınız bu işlemler sırayla gider.

Absence

1.Banlanma sebebini yanlış anlamışsın
2.Yazdığın saçma yorumlardan dolayı banlanmışsın ama zaten süreli ceza almışsın biraz düşünmene yardımcı olur

Ban sebebi olarak
30 Ağu 2010 23:04 zamanına kadar bu siteden yasaklandınız.

Daha fazla bilgi için lütfen Site Yöneticisi ile iletişime geçin.

Kullanıcı adınız üzerine bir yasaklama yapılmıştır.

Absence

gulmez demiş ki:
Ban sebebi olarak

Tekrar söylüyorum yanlış anlamışsın orda kullanıcı adının yasaklandığı yazıyor kullanıcı adınız yüzünden yasaklandınız yazmıyor

Eğer ban sebebim yorumlarımsa keşke ban sebebim olarak yaptığınız yorumlar yazsalardı

Takımı
Galatasaray
gulmez demiş ki:
Ban sebebi olarak

Kullanıcı adı üüstüne banlanırsın veya ip üstüne banlanırsın ben öyle biliyorum.
Absence demiş ki:
1.Banlanma sebebini yanlış anlamışsın
2.Yazdığın saçma yorumlardan dolayı banlanmışsın ama zaten süreli ceza almışsın biraz düşünmene yardımcı olur
Evet arkadaş 3senelik konuları post kasmak için uplıyordu ve saçma sapan şeyler yazıyordu sanırım ondan.

Absence

gulmez demiş ki:
Eğer ban sebebim yorumlarımsa keşke ban sebebim olarak yaptığınız yorumlar yazsalardı
Tamam şimdi bu üyeliğini banlıyorum ve istediğin sebebi yazıyorum ok ? :beer:

EmmaW

gulmez demiş ki:
Ban sebebi olarak

burda bahsedilen "kullanıcı adınız üzerine" söz grubunun anlamı nickiniz ile alakalı değil kullanıcı hesabınızın herhangi bir nedenden blocklandığını anlatıyor.Yani uzun lafın kısası block nedeni isminiz değil konuşmalarınız vb. nedenler

Site içinde eksik yerleri düzeltirler kendilerine verilen bölümlerde , saygısızlık vb. gibi durumlarda uyarı verirler bunun gibi birçok şey :beer:

Yukarı Alt