Arkadaşlar kolay gelsin son iki gündür, bless spelli basıp elime stafı aldığım zaman ,bless spell kapanıyo bunun nedeni nedir ? bileniniz varsa şimdiden teşekkürler...

Takımı
Besiktas
ilginc, sroddaki problemler artiyor gibi gozukuyor. bu konu hakkinda aciklama gelecektir. baskalarinda da oluyor mu peki yoksa bu bir bug mudur?

Takımı
Besiktas
Sanıyorum ki nasıl warriorda mag phy buffları aldığınız da sadece o silahta beklemek gerekiyor bless spell buffınada elinde sadece cleric rod kalması şartıyla aynı şeyi uygulamış olabilirler.

dediğiniz doğru olabilir. ama önceden cleric e ihtiyaç sadece basmak içindi, işini bitirdikten sonra staffa dönüp canavar öldürmeye devam ediyodu.Şimdi bota koyucam ama ya sürekli ölürse diyede aklımdan geçmiyoda değil :/

Takımı
Besiktas
kursatbeyoglu demiş ki:
dediğiniz doğru olabilir. ama önceden cleric e ihtiyaç sadece basmak içindi, işini bitirdikten sonra staffa dönüp canavar öldürmeye devam ediyodu.Şimdi bota koyucam ama ya sürekli ölürse diyede aklımdan geçmiyoda değil :/
hakli, cok sacma bir sistem olur eger dogru ise ki sanmiyorum ben. spell icin de baska chardan mi yardim alacak cleric ler savasirken zehir islememesi icin lazim spell, oldu olacak holy de kaybolsun :D eu'larin ayagini kaydirmaya mi calisiyorlar acaba :p

Takımı
Seçiniz...
UnDeFeateD demiş ki:
sro r de böyle
Aynen bende ex.sro oynuyorum r sro dosyaları ıle kurulu, suan i sronun yenı skıll duzenı gıbı skıllerımız ch lerde aynı sıstem eu larda ise bless bastıgınızda elınıze cleric roddan baska bı sılah alınca kayboluyor, bence guzel oldu eu ıle ch esıtlenmeye baslıyor.

CooL AngeL demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
sro r de böyle
Aynen bende ex.sro oynuyorum r sro dosyaları ıle kurulu, suan i sronun yenı skıll duzenı gıbı skıllerımız ch lerde aynı sıstem eu larda ise bless bastıgınızda elınıze cleric roddan baska bı sılah alınca kayboluyor, bence guzel oldu eu ıle ch esıtlenmeye baslıyor.

bence eşitlenemez çünkü birinde str fazla ötekinde int aralarındaki fark eskisi gibi olsa iyiydi :D eşitleneceksede wizlerin str sayılarınıda arttırsınlar bi vurdular mı yeri öpüyoruz :D

Yukarı Alt