başlıktada belirttiğim gibi hangi charı kasmalıyım arkadaslar bi yardımcı olurmusunuz

UltraViole demiş ki:
Oncelikle hoşgeldin...
Zevk meselesi tarzına baglı bir şey bu ...
Gerçi bana hepsi uyuyor :D ama bunların arasında kaldım.Bu arada parçalarını dinledim elllerine sağlık.
Shooter demiş ki:
Bana ne istediğini söyle sana charını söyleyeyim
Valla sen bana hepsini açıklasan iyi olur.Şimdiden teşekkürler. :mrgreen:

Blader:Sağlam defans düşük atak
Bow:Normal bi defans normal bi atak(crit gelirse ağlatır ama)
Warior:Sağlam defans sağlam atak(15 saniyede bir pot basması - tarafı)
Glaive:90 da hpsi 30 zu görüyo gerçekten yatırmsaı zor oluyo bu yapılandırmaya wariorun çinli hali diyebiliriz.

ben bow kastığım için bow derim ama bence warior en iyisi

Eğer Sonuna Kadar Kasıcaksan Warrior Tamam Biraz Yavaş Kasar Ama Sonunda Skillerini İyi Yaparsan Süper Bi Char olur Warrior Kas Bence 4EveR WaRRioR.

IceCuBe demiş ki:
UltraViole demiş ki:
Oncelikle hoşgeldin...
Zevk meselesi tarzına baglı bir şey bu ...
Gerçi bana hepsi uyuyor :D ama bunların arasında kaldım.Bu arada parçalarını dinledim elllerine sağlık.
Shooter demiş ki:
Bana ne istediğini söyle sana charını söyleyeyim
Valla sen bana hepsini açıklasan iyi olur.Şimdiden teşekkürler. :mrgreen:
Benım İdolum Blader Lv Inde Kımse Yatıramaz Atagı Bıraz Az Ama Oyle Boyle Yaparak Arttırırsın...Bıde Mılletle Dalga Gecmek Icın Super Karakterlerdır... :thumbsup: :coffee:

bnce bowman ama başta gsl bi ong farm yaparak başlaki sora başın aırmasn xD:D

Bnce wizart kasa bilirsin kolay yatıyor ama kndi levelindeki yaratıkalra tek atarsın ve daha hızlı kasarsın tabi wizart rehberine bakman lazım resimli olanı bulursan daha ii olur snn için bnm düşüncem wizart yada warroc da düşüne bilirsin

BoLdKiNq demiş ki:
Eğer Sonuna Kadar Kasıcaksan Warrior Tamam Biraz Yavaş Kasar Ama Sonunda Skillerini İyi Yaparsan Süper Bi Char olur Warrior Kas Bence 4EveR WaRRioR.
Pwp bakımından en sağlam çar kasarken ağır kasar ama yatmaz. Tabi Bunu istiyorsan Uniq baştan unutacakın.
Glavie'de ir hitimal uniq kesebilir güzel yapılandırma ve item olur sağlam bir çar olur.
Bow Uniq. kesebilir. Defans ı biraz düşük olsa da attack ı yüksek crit çoktur. 73 lvl den sonra zevki çıkıyor Eğer sizce hangisi diyorsanız bence, Bow.

bende iki arada bi derede kaldım 59k sp oldu daha yapılandırmaya baslamadım blade glavie arasında kaldım

Böyle bir sürü konu war bu biraz değişiği bence blader alayına gider benim fikrim yine de sana kalmış

Yukarı Alt