Slm arkadaşlar ben yeni gelecek olan serverde (İRİS) Blade char acıcam ve bu şekilde düzenlicem

Bicheon = 90
Lightning = 90
Fire = 90
geri kalan 30 'uda 100 lwl liklere saklicam buraya kadar hepsi aklımda sağlam yere oturmuş durumda ama bunlar için sp ve hızlı kasmam gerekiyor nasıl sp farm yapmamı tercih edersiniz vede nasıl hızlı kasarım :think: biras yardım Lütfenn...

NOT: ilk 2 ay pre bot ve tavşan alıcam...

Şimdiden Teşekkürler :coffee:

İyi FormLar...

Yeni server'da blader kasmak çok zordur kardeşim,özellikle gold botlar ve anında yapılan akın ile mob kesemezsin ne yazikkii..Bence blader isteklerini 1-2 ay kadar ertele,bir chinese nuker char açıp 2 ayda 70+ yap pre ile.Sonra yan charın olan bladeri açıp onglarda güzelce farmını tamamladıktan sonra rahat rahat içine sindire sindire bir build yarat.Gerekli olan sp 900k civarı zaten farm yapmadan kasamazsın :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizdeki rehberlere bir göz atmanı tavsiye ederim.

en baba blade cold olanıdır tadından yenmez şiddete tavsiye olunur ^^

EliteTurk

Aileden
Extraloob dogru diyor ancak Cold blade eskiden saglamdı (Fire Sheild Emperor) Forcenin Fire bölümünde olan skill artık max durumda yani onu açtıgın zaman donmuoyorsun %10 luk yavaşlatabilirsin ama donmuyorsun.. anti avantajıysa cold bladenin adama Demon blade force yada Ocean Blade force skillerini yani adama yatır skillerini vurdugunda adam eyer yavaşlıyarak yere yatrsa (Coldun el yakması sayesinde) adama batır skillerini vuramıyorsun.. avantajı ise 90 a coldu maxlamış bi Blade 264 phy defanceye sahip oluoyor küçümsencek bi rakam deil.. En populer Blade Force 90 Fire 90 Bicheon 90 olan bladedir..1 vs 1 de karşında durucak adam pek tanımıyorum eyer silahların ve kıyafetlerin iyiyse..Karar senin ama Force Blade nin üstüne tanımam.. :thumbsup:

şu güne kadar force hiç kullanmadım RES skill'i hariç ne işe yaradıklarını bilmiyorum saten attack skilli olduğunuda sanmıyorum arkadaşım demiş nüker aç 70+ yap sonra blade aç bana uygun değil nüker ısınamıyorum. chardan soğuyorum. blade sitedeki blade rehberinden yararlanarak bunları söledim saten size blade istediğim için araştırma yapıyım dedim blade rehberine baktım taktikler aldım ve dediklerine göre para ve zaman lazım dedi ben bunları sağlıyabilirim. ama sorunum sadece fire lightning ve bicheonu 90 yapıcam bunda bi yanlışlık varmı char nasıl olur böle yaparsam

tmm arkadaşlar saolun teık blade bi işe yaramaz. ilk önce güsel bi staff açıp 64 lwl yapıcam sonra o staff'la blade'yi onglar'da sp farm yapıcam ne kadar olursa xD :starving: Güsel Bi Blade İçin El Ele :lol:

teşekkürler arkadaşlar..

SkaTe demiş ki:
şu güne kadar force hiç kullanmadım RES skill'i hariç ne işe yaradıklarını bilmiyorum saten attack skilli olduğunuda sanmıyorum arkadaşım demiş nüker aç 70+ yap sonra blade aç bana uygun değil nüker ısınamıyorum. chardan soğuyorum. blade sitedeki blade rehberinden yararlanarak bunları söledim saten size blade istediğim için araştırma yapıyım dedim blade rehberine baktım taktikler aldım ve dediklerine göre para ve zaman lazım dedi ben bunları sağlıyabilirim. ama sorunum sadece fire lightning ve bicheonu 90 yapıcam bunda bi yanlışlık varmı char nasıl olur böle yaparsam
Charını dediğin gibi yapılandırman idealdir hoş olur..Ben nuker'i misal verdim kardesim elbette ki wizard yapılandırırsan daha da rahat olur farm yapman ancak nuker chara göre wizard kasmak daha çok süreni alır :muck:

SkaTe demiş ki:
tmm arkadaşlar saolun teık blade bi işe yaramaz. ilk önce güsel bi staff açıp 64 lwl yapıcam sonra o staff'la blade'yi onglar'da sp farm yapıcam ne kadar olursa xD :starving: Güsel Bi Blade İçin El Ele :lol:

teşekkürler arkadaşlar..
işte budur, önce 64 wizard/Bard aç. Bi de 10 lvl bi resci bulundur :)
Blade charını reslemek için 10 lvl Cleric diyorum.

500-600 k sp yaptıktan sonra 30 lvl'den itibaren 0gap 90 a hücum :santa:

SkaTe demiş ki:
Blade+Force+Fire imbulue si ni akıllı kullanrsan 1 numara chardır ama siz daha force nin skillerinn ne işe yaradıgını daha bilmiyorsunuz .Bu forum bilmeyen arkadaşların bilgilenmesi adına bi aracı araçtır.açın okuyun bi attack skillerinin olduguna inanmıyorum diyosun .Statüslerden haberin yok sanırım.(o ne diyorsun sanırım içinden :P) Oyundan soyuyorum sizin gibileri görünce :twisted: Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma :roll:

:lol: :lol: Tmm Arkadaşlar Saolun Yeni Servere Hucüm Yapıcam İlk Önce Wizard Ardından Bladeyi Kasıcam.... :headbang: :headbang: Teşekkürler :thumbsup:

Yukarı Alt