blade sheld carım var sbottayken uzaktan sıkıllerde sorun olmadan atak yapıyor ama yakın sikillere geçince bekliyor öylece sonra basdan uzak sikilleri yapıyor nadirende yakın sikil yapıyor, sadece bana özel bişey değil tüm blade çarlarda durum böyle sanırım, birde 4 lü batır sikilini yapmıyor yatırıp 2 batır yapıyor o kadar, ama birinde gördüm o 4 batır yapabiliyor sorduğumuzda ligt fire blade 4 batır yapabiliyor dediler bendeki cold fire ben yapamıyorum ligt firelerin yaptığını hatta tıkanmadan sikillerinin çalıştığını gördüm, bende coldu kapadıp ligti açmaya karar verdim, görevi aldım 1 haftaya kadar coldu kapamış olurum, bilgisi olan varsa yol yakınken söylesin yanlışmı yapıyorum?

öyle saçmalık olmaz yanlış birşeyler var skill kısmının resmini çek yükle bakalım bi bottan

ThieF07 demiş ki:
öyle saçmalık olmaz yanlış birşeyler var skill kısmının resmini çek yükle bakalım bi bottan
anlamadın galıba sorun bottada degıl botsuzda problem var. sadece bende olan bişeyde değil bikac kisidede aynı onlarda ligte donmeyı dusunuyor, ligt fire olan 2 kisi var tanıdıgım onlarda tıkanma yok.

saçmalık :)
Lagla alakalı veya charı yawas kullanmakla alakalı
Bende Fire light heuksal char vardı 4 batır yapıyordu.İlk zamanlar bende yaptıramıyordum 4 batır daha sonra ayarları düzgün yaptım takır takır yapıo batırları pwpde ise seri olman gerekiyor yatıra bastıktan sonra yatmasını beklemeden batıra basman gerekiyor.

Bide onları sıralaması var batırların ilk başta yanlıs olanı yaparsan digerine zamanı yetmiyor.

EnDZoNe

Blade çarı botla kasarken yatır batır skilleri zaten mantıklı değil . Tavsiyem 2 Cut Blade in ardına Flying Stone smash ve Heaven Chain koymandır . Gayet seri kastığını göreceksin .

anlaşılan sizin carınız yok arada bir oyuna bakında millet ne yapıyor görün, duyumlarıma göre değil gözlerimin gordugune göre pvp de ligt fire bladeler 4 batır yapabiliyor ama cold fireler yada force fireler yapamıyo bu kadar basit. ama bugun updateden sonra lvl düşük ligt fire force acık olan birindede gordum 4 batır yaptı, herhangibir yerdede acıklayıcı bilgi yok bladelere soruncada benım soyledıgımı soyluyolar ligt açık olacak.

Takımı
Galatasaray
kaos77 demiş ki:
anlaşılan sizin carınız yok arada bir oyuna bakında millet ne yapıyor görün, duyumlarıma göre değil gözlerimin gordugune göre pvp de ligt fire bladeler 4 batır yapabiliyor ama cold fireler yada force fireler yapamıyo bu kadar basit. ama bugun updateden sonra lvl düşük ligt fire force acık olan birindede gordum 4 batır yaptı, herhangibir yerdede acıklayıcı bilgi yok bladelere soruncada benım soyledıgımı soyluyolar ligt açık olacak.
2005 ten beri bu oyundayım ve dediğin şeylere net bir anlam getirmek zor iyi anlatamıyorsun sanırım derdini.Problem ya bot ayarlarında ya da serverda ve internetinden kaynaklanan lagdan dolayı karakterini ister light. yap ister blade değil sword takarak dene yine aynı şey olur.Yerde iki batır skilli yapabilmek için oyunun hızlı olması lazım yani lag olmamalıki iki skillide sorunsuz yapabilesin.Bu sorunun firemış light.miş hiçbiri ile alakası yok.Yine eklemek isterim kore lokasyonlu serverlarda bu tarz oyun yavaşlıkları ve lag yaşaman biraz daha olasıdır.Kore serverları avrupa ve amerika serverlarına nazaran daha kalitesiz ping hızına neden oluyor eğer oyuna yeni başladıysan sana önerim amerika veya avrupa(ingiltere) lokasyonlu serverları tercih etmen olacaktır.

salı gunkü updateden sonra sorun kalmadı tüm bladeler artık 4 lu batır yapabiliyo.

Takımı
Galatasaray
Evet oyunda bir hızlanma olmuş umarım devamlılığı sağlanır.

Yukarı Alt