hmzsnmz demiş ki:
Böyle takımlara karşı rakip sahaya oyunu yıkıp 90 dakika bastırma şansımız yoktu onlar oynayacak biz savunmamızı yapıp yeri gelirse pozisyona girip gol koklayacaktık.Nitekim maç boyu defanstaydık ama normalden fazla yaslandık. Arada ileri çıkışlar oldu ama nedense çol telaşlı top oynadı bizimkiler. Özellikle ikinci yarı Yusuf girince birşeyler olabilir kanısındaydım ama bırakın katkıyı yaptığı pas hatalarıyla zarar verdi takıma. İlk cümlede bahsettiğim üzere oyunumuz beklenen gibiydi haddinden fazla pas hatası yaptık ve ilerde çok telaşlı davrandı oyuncular elimize geçen nadir şansları da yok ettik dolayısıyla. Ve tam biraz hava yakalamışken saçma bir gol yedik. Yoksa maç golsüz gidiyordu gol olacak hava da yoktu ama işte bir top kaybı sonrası nani ters yakaladı defansı şutunda top iyi yere düştü scholes tamamladı ve olmadık bir gol yedik. Ama yine de tebrik ediyorum koştular çabaladılar ama olmadı şans az da olsa onlardan yanaydı golde. 1 puan almamız içten bile değildi. Yazık oldu 1 puana sağlık olsun. Yenildik şimdi diyeceğim nerede o fark atar diyenler adamlar hemen sonuçta yenildiniz diyecekler sözüm yok onlara. Kalan 5 maçta başarılar Kartalıma

Oprichnik

Öğreniyorum
Mersin galibiyeti iyi oldu derbi öncesi velinin formu ve cenkin yükselişi bi nebze rahatlattı beniii

Yukarı Alt