Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Bu gerizekalı gaymax oyunun içine etmeyi sonunda başardı arkadaşlar.Hatalar bağlantı sorunları haddi hesabı yokk........

sana sonuna kadar katılıyorum cok boktan olsu ıcıne ettıler bıraz tutulduya

benı bıtıren o yneı ındırdıgımız setup oldu onu yukleyınce sılkroadın içindekı butun resımlerım gıtmıs gıttı guselım hatıralarım Crying or Very sad :lol:

elbet duzeltirler hatalari.ama onlarada hak verin botlarla savasmaktan onlara karsı yeni versiyon cıkarmaktan adamlar hataları duzeltemiodur heralde..

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
ya bu sadece kişisel fikrim arkadaşlar.Cidden sıkıcı bir hal aldı bıktım sürekli oyundan atmasından.Zaten serverlar bomboş ama çok lag var.Lvl atlıcam diye lvl düşüyorum resmen lagtan.Ayrıca boş serverlar çekilmiyormuş cidden sanki single player oynuyorsun Sad

oyunun içine dışına ettiler bi tg bekliyom uruchi bekliyom bide tiflik başka bişey yok

geçende lag yüzünden tgyi çaldılar Crying or Very sad

Katılıyorum oyuna giremiyoruz ki:) ben ce eskisi çok güzeldi böyle berbat oldu ya Neutral Neutral Mad Mad

eet yaa bazen varya hiç kıpırdamıyo sinir ediyo sonra mecbur görev yöneticisinden kapatıyom esc bile basmıyo :mrgreen:

tan

rank8
arkadaslar bende de dırek atıyo dc felan cıkmıyo saece dırek atıyo dun 8 defa oldum adamlar bıde bu zor olenlerı koymuslar gıant gıbı lagda var oburlerıde dalınca oluyoz sımdı lvl atlamıstım bugund 3 defa oldum lag var bıde bunları hep botlar olsun dye yapıyo gaymax hep botu cıkarıyorlar hemde bole yapıyorlar adamalr bulmuslar parayı kazanmayı su bot olmasa keısn batar gaymax :lol:

abi harbiden öle sabah oyuna asla girmeyin ya iki ilerliyorum dc çok içine ettiler mal ettiler oyunu Evil or Very Mad

haklisiniz hepinizde.
bende katiliyorum.
ama anlamadigim konu su; okadar bug raporu var sro nun sitesindeki forumda
zaten olmasina gerekte yok , kendileri cok iyi biliyorlar
ama bakiyorum ne bir notice ne bir özür nede duzelticekleri hakkinda bilgi

sanki adamlar kösede sandalyeye oturmus ordan bize KIS KIS gülerek bakiyor gibi geliyor Razz

BOTLA Kasarsiniz dimi hadi alin kasin bakalim dermis gibi :mrgreen:

hepiniz kendinizi düşünüyosunuz botla oynuyosunuz onlarda buna chare arıyorlar silkroad sizin için kötü olmuş olbilir ama avrupalılar için yeni başlıyo sizin oyunu bıakmanız joymaxsa koymaz yeni oyuncualr elbet gelicek gene eski silkroad eninde sonun updatelerle gelicek bottda her znm olucak

Yukarı Alt