-Resim Silinmiş.
Mercuryde eğlence için açtığım charı lv 24 de kötü yola düşürdüm
70e yakın wep elixir ve sonuç sırada 2 itemim daha var ama elixirlerin fiyatları 160 lara çıkmaya başladı deneyemiyorum :d

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o biraz zor ya som larla uğraşmak gıcık ediyo beni
Eminim basmaya kalksam crti düşürürüm pacificte acı şekilde öğrenmiştim som larla uğraşmamayı (sonu çok harika olmuştu ama yinede bıktırıyo adamı bi noktadan sonra)

SleepWalkeR

Tanınıyorum
o silah ile o çar süper olur :lol: 26 lwlde hun archer kesiodum (35 lwllik mob).. o yüzden çok sağlam çar olur o..
bu arada mercury harbi güzel server. hem lag fazla yok hemde serverler fazla dolu deil.

-Resim Silinmiş.

b0rn demiş ki:
-Resim Silinmiş.
Mercuryde eğlence için açtığım charı lv 24 de kötü yola düşürdüm
70e yakın wep elixir ve sonuç sırada 2 itemim daha var ama elixirlerin fiyatları 160 lara çıkmaya başladı deneyemiyorum :d

helal olsun pk2 yapmış dicem değil adamın üstünde de var gözüküyo crossbow un ucu

eheh niye pk2 olsun yaw 64 sun değilki^^ şu anda 32 som için bakınıyorum ama yok serverda healde

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati bir server açıldıktan 6 ay sonra girmek gibi bir düşüncem var hem sıfır bir ekip kurup sox itemlerle oyunu oynamak para sıkıntısı çekmemek ve herşeyin rayına oturduğu bir şekilde ilerlemek güzel olur zannımca extrabeer

bende mercury deyim

bu server harika gercekden parası ve sosu bol bir server 14 tane sosum var 17 m de param 56lw blader+ 23 lw nuker bladeri satıyorum nukere basladım

elixser istiyosan bana ulaş toplu alırsan indirim yaparıs bende 170 tane var

extraloob demiş ki:
zati bir server açıldıktan 6 ay sonra girmek gibi bir düşüncem var hem sıfır bir ekip kurup sox itemlerle oyunu oynamak para sıkıntısı çekmemek ve herşeyin rayına oturduğu bir şekilde ilerlemek güzel olur zannımca extrabeer
kahvekeyfi

arkandaki ekip sağlam olduktan sonra gerisinin önemi kalmıyo
mercury de 4 gündür takılıyorum server zengin lag az var falan ama pacificteki Nwo nun İlk dönemlerindeki hareketliliğin ve zevkin "h" si yok
Sarı_Kedi demiş ki:
bende mercury deyim

bu server harika gercekden parası ve sosu bol bir server 14 tane sosum var 17 m de param 56lw blader+ 23 lw nuker bladeri satıyorum nukere basladım

elixser istiyosan bana ulaş toplu alırsan indirim yaparıs bende 170 tane var
Server yukardada dediğim gibi güzel oynanış açısından ama yakında bırakmayı düşünüyoum eğer ihtiyacım olursa msj atarım thx for comment

-Resim Silinmiş.
Ne biçim serverdır yarabbim sos lar som lar +5ler yağıyor :mrgreen

adam geçmiş pk2 olsa adamın elinde gözüküo dio ya olum zaten pk2 de hem elinde hem üstünde gözükür ne adamsın ya

bu arada güzelmiş 72 +5 i versene bana lazım da XD

Yukarı Alt