Kayıt
26 Ocak 2013
Mesajlar
216
Beğeniler
0
Şehir
Kemalist yolundayım.
Bir tükürük olayı da Messi'den!
İspanya Kral Kupası'nda Real Madrid ile karşılaşan Barcelona'nın yıldız oyuncusu Lionel Messi'nin maçta Real Madrid yedek kulübesine tükürdüğü iddia ediliyor.

Ülkemizde bu sezon Felipe Melo ve Raul Meireles'in yaşadığı tükürük vakaları sıcaklığını korurken, İspanya futbolu da böyle bir olayla çalkalanıyor. İddialara göre Katalan kulübünün yıldız oyuncusu Lionel Messi, Arbeloa ile girdiği ikili mücadele sonrası Real Madrid yedek kulübesine doğru yürüdü ve 'tükürdü'.

Sporx'te yer alan habere göre; İspanya'nın önde gelen bütün gazeteleri görüntülerle destekledikleri olayı sayfalarına taşırken; Messi'nin amatör kamera ile çekilmiş olan karelerde hareketi yedek kulübesine doğru giderek yaptığı ve ortada bir 'tükürük' olduğu net bir şekilde belli oluyor. Ancak tam olarak kimi hedef aldığı ve bilinçli olarak kulübeyi mi hedef aldığı konusunda bazı soru işaretleri var.

Video İçin:
http://secure.milliyet.com.tr/redirect/Default.aspx?l=http://video.milliyet.com.tr/api/SkorerDetayYonlendir.ashx?VideoID=ZQdSRVGM4ctW&z=96&i=5

Bu ne arkadaş bir tükürüktür gidiyor anlamış değilim :detective:
 
Yukarı Alt