pc ye bulasan bir virus yuzunden pc ye format atmak zorunda kaldim virus D: klasorundaki herhangi bir dosyaya tikladigimda karsima Japonca Siteler acarak beni zor duruma dusurmesi.

pc ye format attım butun hdd leri tekrar bicimlendirdim ve cafenin gunluk kayitlarinin bulundugu exel belgelerini cd ye cektim ama suan birisini acamiyorum "Dosya Bicimi Tanimlanamiyor" diyo ama dosya 754kb icerigine nasi ulasirim icindekileri geri getiremezsem walla halim harap bilgisi olan yada yardimci olabilicek Mod yada User arkadaslar yardim lutfen

tam olarak anlamadim excellimi acamiyorsun cdyimi excelli acamiyorsan bir siteye upload ed belki daha onceki dosya bicimin nfts simdiki ise fat32 olarak formatlamisindir veyahut cd cekerken veri corrupped olmustur
sen eger excellde sorun yasiyorsan dosyalari bir siteye upload edersen yardimci olurum
SIKISTIRIP bu siteye upload edebilirsin
www.dosyam.net
veya
www.sendspace.com

silmisin mesajlarini uc tane mesaj gorunuyor ama mesajlari iletilmeden silmis diyor
ben almadim ozelden mailini tekrar yolla ve silme :)

Dosyalar bicimleri bosulmus kurtarmak icin ugrastim ama hic bir sekilde duzeltilmeyen hatalarla karsilastim onun icin sanirim belgeler gitti

Punsier demiş ki:
Dosyalar bicimleri bosulmus kurtarmak icin ugrastim ama hic bir sekilde duzeltilmeyen hatalarla karsilastim onun icin sanirim belgeler gitti
yardimlarin için tesekkurler saglik olsun

Yukarı Alt