ne zararimi var ?
yiyebilecegi en saglam spyi yemis :)
ben hayatimda su 180 searchtan daha saglam spy tanimadim
makinene spybotu kurduktan sonra guvenli kipte ac ve temizle yoksa bilgisayarini kullanilma hale getirir bir sure sonr a
spybot adresi

http://www.safer-networking.org/

http://onlineguvenlik.50webs.com/top10.htm
dunyanin en saglam on spyindan 8incisi

8 - 180search Assistant/Zango
Adı: 180search Assistant/Zango
Türü: Adware
Tanım: 180search Assistant ve Zango, sizi sponsorlarının web sayfalarına yönlendiren adware yazılımlardır.
Karakteristiği: 180search Assistant ve Zango, bazı kelimeleri tanıyarak sizi, sponsorlarının web sayfalarına yönlendirir.
Bulaşma Yolu: 180search Assistant ve Zango, çeşitli ücretsiz yazılımlar yolu ile bulaştıkları gibi internetten direkt olarak da indirilebilir ve kurulabilirler.
Sonuçları: 180search Assistant ve Zango, bilgisayarınızda sponsorlarının reklamı olan yeni tarayıcı pencereleri açılmasın ve sisteminizin yavaşlamasına neden olurlar

Jigsaw

Aileden
Ben kıl oldu orda silmeye çalışıyor sandım hiç spy virüs trojan keyloggerlarla sorun yaşamadım cahilim. :mrgreen:

Razz bir gun bana bu hotbar.com dan bulasti :) fittirdim bir turlu kaldiramadim kendi sitesinde uninstal programi var onu kurdum :) bu sefer o kalkti onyedi farkli spy bulasti en son oturdum ms dos kipinde temizledim ole kurtuldum :)

anlatırsanız cok sevinicem dedinizden bi .. anlamadım:) extrabeer

dedgim gibi spyware programlari ile temizle

ad-aware
spybot
spyware doctor
microsoft defender
tarzi programlar bunlarin cogu ucretsizdir googleden arat ve bulup temizle

Punsier demiş ki:
dedgim gibi spyware programlari ile temizle

ad-aware
spybot
spyware doctor
microsoft defender
tarzi programlar bunlarin cogu ucretsizdir googleden arat ve bulup temizle
AA PUNSİER BUNDAN BENDEDE VAR BU SPY MI SİMDİ BENDE BİLGİSAYAR LA İLGİLİ BİŞEY SANIYODUM

bunlar spy degil program adi :) spy temizlicek bir program adi 180search varsa spydir

Yukarı Alt