Merhaba arkadaşlar,ben forumunuzda yeniyim.Mercury serverindan biri bana burayı çok met ettide ben bişey sormak istiyorum.Ben bir silaha nsl str,int bonus koyabilrim.Vede takılara nsl freezing reduce fln koyabilrim?Bu 2 sorumu cwplarsanız cok minettar olurum Embarassed :lol:

Aramadan yazsan innaırmki bulrudn ama söyleyim!O hni çıkıp en az 1k eden tabletlerin üzerinde yazan özellğik senin istediğğinse o elemntleri topla onla y tuşu ile birşettir çkan tablette istedğin şeye bas ama dikkat et

jade tblet lvl 1le 1degreelere basarsın(jde tablet örnek!)

boroforamir demiş ki:
Aramadan yazsan innaırmki bulrudn ama söyleyim!O hni çıkıp en az 1k eden tabletlerin üzerinde yazan özellğik senin istediğğinse o elemntleri topla onla y tuşu ile birşettir çkan tablette istedğin şeye bas ama dikkat et

jade tblet lvl 1le 1degreelere basarsın(jde tablet örnek!)
Pek anlamadım ben seni kardes.Forumda sole ayrıntılı bi yer varmi

Mesela d8 lvl 64 bir glavie var elinde.Ona str basmak istiyorsan elinde str stone olması lazım yine d8..Yani elindeki item in degree si neyse stone da aynı degree de olmalı.Sonrasında Y ye basıp alchemy bölümünü açıyorsun.Oradaki pembe kısıma ilk önce item ı sonra str stone koyup fuse dersin.Şansına 1-2-3-4-5 tutma olasılıları vardır.Tuttugu rakama göre str ni yani hp ni artırır..Elinde tablet varsa onu taşa döndürüpte basabilirsin.Bunun içinde tabletin alt kısmında yazdığı miktarda elemntleri koyar yine alchemy kısmından taşı yapabilirsin arkadaşım.Bol şans.

Yukarı Alt