Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Galatasaray "trendy" bir takimdir, son bir kac yilki basarisiyla gundeme gelip "kazanani tutan" genclerin sevgilisi haline gelmistir.

Fenerbahce sevgi ve tutku uyandiran bir takimdir. fenerbahce, sari ve laciverti bir arada gordugumuzde gunumuzu aydinlatan, icimizi isitan, umut verendir.

Bir tarafta ;

-Karşı takımın kalecisini satın alıp şike ile beşiktaş'ın hakkı olan şampiyonluğu alan, bunu da gayet güzel sindirebilen bir takım...

-Eskisehir maci.. prekazi topun basinda.. kaleci zalad'a atacagi koseyi sirpca bagirarak soyluyor.. akabinde suutt ve top aglarda.. mac sonunda 2-1 galip gelen ve 14 sene sonra sampiyon olan takım

-"Basariya giden her yol mübahdır" diye bir söz söylemiş yöneticiye sahip olmuş takım..

-Hakeme tüküren, sahada dayak atan, tek başına dolaşan rakip taraftarlara kameralar önünde saldıran, küfürün tonlarcasını eden oyunculara sahip takım..

-Rakip futbolcuya dirsek attığı için uefa'dan 5 maç ceza alan futbolcuya sahip ( hagi), ayrıca bu hareketi de göklere çıkartabilen takım

-Federasyon baskanligina eski baskanlari olan alp yalman aday iken, haluk ulusoy'a destek veren, kafamızda soru işaretleri çaktırmış, ama takip eden günlerdeki uygulamalardan sonra o soru işaretlerini aynı hızda silmeyi başarabilmiş takım..
.

Diğer Tarafta ;

FENERBAHCE

ALINTIDIR ..

İkiside değil mağlesef, olsa hiç fena olmazdı hani..ben Bjk li olarak dünya nın kralı Barcelona yerine Fenerbahcenin olmasını isterdim aynı şekild gs ında avrupa nın kralı olsun isterdim Gavurları tutacağıma Türk takımlarını tutarım..ha gavurlar da çok sütten düşme değiller hani..

iyi forumlar..

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
talip123 demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:

Fenerbahce sevgi ve tutku uyandiran bir takimdir. fenerbahce, sari ve laciverti bir arada gordugumuzde gunumuzu aydinlatan, icimizi isitan, umut verendir.
quote]
:lol: :lol: Çok güzel bir masal... :muck:

8) Kabullenmen Güzel

Ayrıca Lisanslı En Cok Taraftara Sahip Olan Dünyada 3. Takımdır 8)

Yukarı Alt