Dro hacım ben şu Aktiverene basıom bişi dio onu değiştir dio değiştiriyorum ama başka bişi yapamıyorum anlamadım ondan sonrasını bi el at be hacım

- Resim Silinmiş.

hacım kız ark beklioda ondan sonra dioki bilmem ne reg dosyası geliyor.. değiştirilsinmi evet diyorum değiştirildi diyor başka bir şey gelmiyor.. Ksuura bakma geldğimde diğer resimleride upload edicem bekletmeyelim kızı :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
e zaten olması gereken bu :D kızı bekletme sende zaten herşeyi doğru yapıyrmuşsun merak etme :D

vallahi billahi istediğimi okudun benim leptopda aynısı 512 ram 1.5 ghz işlemci bi charım hotanın ortasında kaldı giriyorum PC kaldırmıyor o cahr artık öldü dedim ama bunu cumadan gelince yapacam kardeş

Beijo

Bilgiliyim
Sro'da çift char açarken cidden çok işe yarıyor ama diğer oyunlarda + bir performans sağlamıyor sanırım sadece ram ile alakalı bunlar...

Titus Pullo demiş ki:
Ben biraz kestireyim yaf uzun sürcek bu %7 daha bittiğinde uğrarım buraya :coffee:
Hard diskinde ne kadar dosya olduğuna bağlı olarak değişir bu. Mesela 1 Gb ı 15 dakikadar bitirirken 100 Gb gibi büyük bir rakamı akşama bırak sabaha hazırdır olur.

Denemeye değer ama internet o kadar yavaş ki.. indiremiyorum bile

Emeqlerin için tşk

Hacım! Kusura bakma
1)Dos programı kullanmıyorsanız yapın.
2)yapmayın, bilgisayarda çok kötü sonuçlara yol açabilir
3)açmanızı sadece aynı anda çok programla çalışıyorsanız tavsiye ederim.
4)Kesinlikle aktive edin, 3-4 Mb ram e kadar kullanımı azaltır.
5)aktive etmeniz tavsiye edilir.
6)Aktive etmeniz 2 GB ramden DAHA FAZLA varsa tavsiye edilir, aksi taktirde bilgisayar çok yavaşlar
7)aktive edin.
Bu sizin internetten download hızınızı arttırır ama SRO da DC yemenizide arttırır!!!
9)kesinlikle açın (film izlerken faydasını çok göreceksiniz!!!)
10)firefox kullananlar için gereksiz, i.explorercılar açsınlar.
11)Kesinlikle aktive edin!!!
12)yukarıda O&O yu yaptığımız için yapmanıza gerek yoktur.
13)kesinlikle aktive edin.
14)kesinlikle aktive edin.
15)Mecbur değil ama yapabilirsiniz.(Networkten ne kadar dosya aktığı işlemci yerine network kartından hesaplansın)
16)Kesinlikle aktive edin.
17)Format CD niz varsa kesinlikle yapın, ram ve harddiskte baya büyük yararları vardır.
18)zorunlu değil ama yapılabilir. (Pencerelerin tam yerleri ve büyüklükleri kaydedilmesin)
19)Kesinlikle yapın (bilgisayara fazla etkisi olmuyor ama sol alt tarafta çıkan salak sapak baloncukları kapatıyor)
20)Gereksiz.
21)Gereksiz.
22)Gereksiz.
23)bence yapın, ramden tasarruf ettiği gibi arama yaparken çıkan o köpeğide silip atar.
24)Gereksiz.
25)isterseniz yapın (windows mediaplayer in otomatik update erini kapatır)
26)Yapmanız tavsiye edilir.
27)Güvenlik açsından gerekli olabilir (şifre kaydını kapatır)
28)Kesinlikle yapın.
29)Zip dosyalarınız çalışmıyorsa aktive edin, çalışıyorsa yapmayın!!!
30)Kesinlikle yapın.
31)kesinlikle yapın(böylelikle çöp kutusuna sol tuşa tıklayıp temp dosyasını boşaltırsınız)
32)Gereksiz.
33)bence yapın(updatelerden sonra işinizin ortasında size sormadan attığı restartı kapatır)
34)Gereksiz.
35)yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.
36)Gereksiz.
37)install yaparken mavi ekran yiyiyorsanız yapın.
38)Gereksiz.
39)Gereksiz.
40)Gereksiz.
41)Aktive edin.
42)Kesinlikle yapın, özellikle bir klasörde çok fazla dosya varsa kesinlikle yapın.

Bunları nerden bulucam ben anlamadım şu kısmı

Yukarı Alt