Sahibinden.com İlan = http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 8522/detay

Merhabalar ;

Okulların açılmasıyla beraber yurtta kaldığımdan dolayı yeni topladığım kasamı satmak istiyorum yerine laptop alacağım.

Takas yapmıyacağım ürünü faturası ile beraber alıcıya vereceğim yani gidip sıfırdan toplatmış gibi almış olacaksınız kısacası uğraşmayacaksınız.

Ürünü yaklaşık 1.5 ay önce topladım satış nedenim belli tam bir oyun canavarı silkroad oynayanlar için birebir multi acc açabilirsiniz.Vs.

Battlefield 3 vs son çıkan oyunları son ayarda oynayabilirsiniz donma kasma vs. olmaz.Alıcının isteğine göre istenilen işletim sistemi kurulup verilir.

Şuan elimde windows 7 ultimate x64 mevcut crack ile orjinal yapıp verebilirim.

### Kasamızın özellikleri ###

#AMD FX X8 8350 4GHz İşlemci

#ASUS M5A97 Anakart

#ASUS GTX660 GDDR5 2 GB 192 Bit Ekran Kartı

#GSKILL Ripjawx 16 GB 1866 MHZ Ram

#WD 3.5'' 500 GB Caviar Blue Sata 3.0 7200 RPM HDD

#COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80+ 750 W MidT ATX Kasa (Kasada 3 Adet soğutucu var.Ön fandan havayı alır üst ve arka fandan havayı dışarı verir ve kasanın serin kalmasını sağlar ve buda performans sağlar)

#COOLER MASTER HYPER TX3 EVO İşlemci Soğutucusu

#PIONEER DVR-S20FXV 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI

#VIEWSONIC 18.5" VA1938wa GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Sistem bu şekildedir.İstediğim ücret 2200 TL'dir.

Satın almak isteyen arkadaşlar facebook profilimden benle iletişim kurabilirler

http://facebook.com/Burak.Gungor152

(Pazarlık yoktur.)

5,9 Çıkmasının tek sebebi gördüğünüz gibi diskin sata olması disk SSD olsa emin olun çok daha yüksek sonuç alınır diğer parçalarda maximum sonuç alınıyor görüldüğü üzere.

yüksek çözünürlüğü olan resimlere link eklemiyor musunuz sözlükte bile yazdık yav -.-"

Yukarı Alt