Arkadaslar a-squared ile tarama yaptirdim ve bilgisayarimda keylogger buldu, ama coktandir ben bu charla giriyorum soyulma felan olmadi.Programin Keylogeri buldugu yeri actim o dosyayi silmeye calistim fakat silinmioyr.a-squared programinda karantineye attim sonra sildim, sonra tekrar tarattim yine buldu ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz..Asagiya ss leri koyuyorum bir bakiniz.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Internet Explorer kullanırsan..

IE'yi unuttum nerdeyse. Geçici dosyaları temizlemen lazım. Disk Temizleme Sihirbazı mı ne onu aç. Ordan Internet Explorer Geçici Dosyaları sil yap bi dene bakalım.

her zaman söylüyorum Mozilla Firefox 1 numaradır explorer kulandığım zaman haftada 1 taratıyodum en az 600 trojen çıkıyodu (küçük miktop) 1-2 tanede virüs oluyodu mozilla kulanmaya başladım artık 100trajen 0 virüs çıkıyo bilgisayardan tavsiye etmiyorum arkadaşlar size önermiyorum kulanın diyorum + kardeş bence virüsü silmek için format at ben sana virüsü sildiririm ama o zamanda windows %90 bozulur yani bilgisayar çöker :lol: sen format at

HAKAN0 demiş ki:
her zaman söylüyorum Mozilla Firefox 1 numaradır explorer kulandığım zaman haftada 1 taratıyodum en az 600 trojen çıkıyodu (küçük miktop) 1-2 tanede virüs oluyodu mozilla kulanmaya başladım artık 100trajen 0 virüs çıkıyo bilgisayardan tavsiye etmiyorum arkadaşlar size önermiyorum kulanın diyorum + kardeş bence virüsü silmek için format at ben sana virüsü sildiririm ama o zamanda windows %90 bozulur yani bilgisayar çöker :lol: sen format at
trojenler sistem dosyalarına bulasıyor insan temizliyor ohh cekiyor ertesi gün bilgisayar göcüyor Razz

erdener demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
trojenler sistem dosyalarına bulasıyor insan temizliyor ohh cekiyor ertesi gün bilgisayar göcüyor Razz
bunlar öle trojen deil bende bir program var mesela bir siteye her girdiğimde otomatik giriş yap diyosunya öle dediğin zama şifrenin çalınması kolay bendeki program onların çalmaya çalışan yada sitelerde bir türlü kurtulamadığımız reklamları dosyalayıp saklıyo yani windowsa ulaşmadan hapise tıkıyo sonra AVG ile onları süpürüyorum anladın mı?

allahtan evde 2 bilgisayar var, diger bilgisayarda tüm silkroada girdigim charlarin sifrelerini degistirdim

ve virus olanada format attim..isi garantiye almak lazim..yardimlariniz ve önerileriniz icin Tesekkurler.

Soyulmadan atlattik extraokk

ya ben virus programı dahi kullanmıom sapa saglam benim pc 6aydır format atmadım performasyon süper halen. napıonuz da böle oluo sizin pcler bi anlamadım gitti ^^

pc 2 senelik 0 format var :lol:
Ama bugün salak bi ark pro almış
Otomatik msn inizi kontrol edior o arada hemen programı msn den verior altına ise
? ne bu fln yazınca
Daha yeni çektim taze taze siz açıosunuz

Virüsler :lol:
Protat-backdoor-win32-trojan
Yarısında taratmayı bıraktım

Virüsleri taratıroum 3 tane program ile
Hiç biri silemiyor
Dosya yerinde duruyor ne karantinaya taşınıo ne siliniyo
Dosya bulunamadı dio
Verdiği yere bakıyorum dosya orda :lol:

Yukarı Alt