Laptop kullanıyorum bilgisiyarım acayip iyi(bence) 1gb ekran kartı 4gb ram i7 ama silkroad oynarken cok kasıyor.Laptop ısınmısmı diye bakıyorum buz gibi sorun neyden kaynaklanıyor olabilir....

Not::bi 1saat önce cok guzel oynatıyordu ama yanlıslıkla bir tusa basdım ondan sonra yavasladı.

Bilgisayarın normal onboard ekran kartına geçiş tuşuna dokunmuş olmayasın öyle bi özellik varmı pc'nde markası nedir?

Bilgisayar coşmuştu norton ile full scan virus taraması yaptım sonra format attım düzeldi.Megersi trojan girmis bilgisayara.

xlorxlarge demiş ki:
Bilgisayarın normal onboard ekran kartına geçiş tuşuna dokunmuş olmayasın öyle bi özellik varmı pc'nde markası nedir?
o nasıl birsey cunku yanlıs hatırlamıyorsam bise tıklayınca yavaslama olmustu.Benım tahminimce bilgsayarım virus saldırısa ugramıs diye dusundum ama bi tekrar dusununce klavyede bişe basmıstım sonra yavaslamıstı.Eger hangi tus oldugunu biliyorsan sölermisin .

haslal demiş ki:
xlorxlarge demiş ki:
o nasıl birsey cunku yanlıs hatırlamıyorsam bise tıklayınca yavaslama olmustu.Benım tahminimce bilgsayarım virus saldırısa ugramıs diye dusundum ama bi tekrar dusununce klavyede bişe basmıstım sonra yavaslamıstı.Eger hangi tus oldugunu biliyorsan sölermisin .
Bazı laptoplarda pil süresi daha fazla gitsin diye onboard ekran kartını kullanması için bi tuş olması lazım ama senin laptop varmıdır bilemicem.

Galiba haklısınız laptopun yanında bir dugme.Yanlıslıkla o dugmeye basmış olmalıyım.

Yukarı Alt