Ayrıca HD 3650 ATI ekran kartım var.

Sbotta 8 char açmam ve onun haricinde rahatça takılmam için bilgisayara ne yapmam gerekiyor?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ram eklemen lazım ondan sonra acarsın 8 char suanda da acar ama kasar :wink1:

2gb ramle ancak kill clientte 8 char açar 4gb daha ram eklemen gerek oda ddr2de pahalı olur

Kaç TL tutar bunlar yardım eder misiniz? Hatta parça gösterirseniz daha iyi olur

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Onun yerine Sbotmod alırsın hiç kasmadan 16 char ile kasarsın.
Ben satıyorum, almak istersen detaylı anlatabilirim

çok para tutar anakartındaki ram slotu 2liyse elindeki ramleri söküp yerine yeni ramler alman gerekir. Ayrıca windows 7 kurman gerekir. kısacası o pcye fazla para harcamayıp imkan varsa 8-16gb ramli ddr3 i5 veya i7 işlemcili bi pc toplamalısın. imkan yoksa sbot mod kirala aylık 8 char 7 tl idi.

sbotmod alacaklara küçük bir uyarı;
Windows Xp SP3'te Çalışmaz

sytgkdmr demiş ki:
Ben sbotmod hakkinda bilgi almak istiyorum ama satin almayacagim, yinede anlatamazmisin?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Lemonade demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:
Ben sbotmod hakkinda bilgi almak istiyorum ama satin almayacagim, yinede anlatamazmisin?
Sbotmod da sbot gibi üyelikle kullanılıyor.
Bu üyelik ile;
1 hafta 8 karakter
1 ay 8 karakter
1 ay 16 karakter

olarak süre yükletebiliyorsunuz. Sbota eklenti gibi düşünebilirsiniz. Eski sbot kullanıcısı iseniz bir zamanlar sbotta olan "Kill Client/Go clientless" özelliğini ek bir program olarak satıyorlar yani :)
Oyun kapalı olup bot üzerinden kasmaya devam ettiği için bilgisayarınızda herhangi bir kasma söz konusu olmuyor.
Fakat tekrar oyna bakmak için botu kapatıp tekrar açmanız gerekiyor.
Ayarlarında DC olduğunda otomatik olarak clientless olarak girmesi mevcut.
Tüm karakterlerin clientless olmasına gerek yok önemli gördüğünüz çarları normal oynu kapamadan da kasabiliyorsunuz.

1 günlük 1 çar için deneme hakkınız var üyeliğinizde süre yüklü olmadığı halde :)
Ve 2 bilgisayarda kullanılabiliyor.

Bilgisayar da windows7de var, şimdi ben sbotmod alırsam aylık 7tlden charları falan nasıl ayarlayacağım kasıcağı yeri vs. İstediğim zaman charı nasıl görebilirim?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
piemde demiş ki:
Bilgisayar da windows7de var, şimdi ben sbotmod alırsam aylık 7tlden charları falan nasıl ayarlayacağım kasıcağı yeri vs. İstediğim zaman charı nasıl görebilirim?
Onu sbot ile ayarlayacaksın, kill client yapmak içinde sbotmod satın alıp süre yükleticeksin

Takımı
Seçiniz...
sytgkdmr demiş ki:
piemde demiş ki:
Onu sbot ile ayarlayacaksın, kill client yapmak içinde sbotmod satın alıp süre yükleticeksin
kill client özelliği s bottan kalktımı bu konuda biraz yabancıyımda summer6:

CooL AngeL demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:
piemde demiş ki:
kill client özelliği s bottan kalktımı bu konuda biraz yabancıyımda summer6:
yabancı? yabancı hafif kalmış :D bi 5 yıl oluyo kalkalı :D

Yukarı Alt