Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum bilgisayarda hiç bi problem yokken bir anda kapandı ve açılmıyor sorun ne olabilir acaba fikirlerinizi bekliyorum.

kapanması reset atması normaldir havalardan ama acılmaması kötü . reset olayları sıcaklıktan derdimde acılmaması son yaptıgın seylerle alakalı olabılırmı acaba ?=

Pzy

rank8
power supplydede sorun olabilir şimdi powere basınca bi hareketlenme yok diyorsan.Benim pcde powere basınca açılıyordu ama ekran yoktu ve dvdden sesler geliyordu pc dvddyi okumassa çalışmıyordu dvdyi komple söktüm kasadan bi problemim kalmadı artık değiştiricem dvdyi bozulmuş meret :)

yazmıştım burak dün ama sanırım gitmemiş bendede gözükmüyo giden mesaj şimdi farkettim :D

Xperyon

Bilgiliyim
Eğer anlıyorsun kasayı aç arka tarafta Psu var oraya bak %99 psu'da sorun var yada Pc'nin power kablosunu taktığın prize telefon şarjı felan tak şayet elektrik geliyorsa %99 olan ihtimal %100 sorun psu ve biraz masraf etmen gerekir. :coffee:

Xperyon

Bilgiliyim
BonezCrusher demiş ki:
ne kadar bi masraf :(
Eğer yandıysa kaç W almak istediğine bağlı bana sorarsan 500w güçte bir psu al ki ilerde ekran kartı alırsan psu ile uyum sağlasın sorun çıkarmasın fiyat biraz tuzlu gelebilir ama kadıköy piyasasında genelde biraz daha uygun oluyor ve dedim gibi 500w aşağı alma ilerde sorun yaşarsın. :coffee: :beer:

100Liradan başlıyor 500w'lıklar..

Yukarı Alt