SilkRoad Online Oyunu görsel kalitesi nedeniyle sorunsuz çalışabilmek için yüksek bilgisayar kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır.

Oyunu kabul edilebilir şekilde oynayabilmek için gerekli ortalama sistem gereksinimleri aşağıdadır.

1. 521 Mb Ram (Daha düşük RAM miktarlarında da çalışabilmekte fakat RAM miktarı düştükçe oyunda takılmalar artabilmektedir.)

2. 1000 Mhz üzeri işlemci.

3. Ortalama 128 Mb'lik bir ekran kartı işimizi görecektir. Fakat her 128 Mb ekran kartının aynı performansı vermediğini ve oyunun görselliğini tam olarak devreye sorunsuz alabilmemiz için oldukça iyi bir ekran kartı olması gerekliliğini hatırlatmak isterim.

4. Sabit disk üzerinde 4-5 Gb boş alan.

Bunun haricinde 64 Mb lik bir ekran kartı da oyunu çalıştırabilmektedir. Fakat sistemimizin gücüne göre bazen basit bir teleport işlemi bile oldukça vakit alabiliyor. Kısacası sisteminizi ne kadar iyi tutabilirseniz oyun oynarken o kadar konfor yaşayacaksınızdır.

Oyunu kurmadan önce bilgisayarınızın bütün sürücülerini güncelleştirmenizi ve özellikle AGP (Accelerated Graphic Port) sürücüsü gereksinimi duyan bir MainBoard (Anakart) kullanıyorsanız mutlaka anakart sürücülerini de kurmanızı tavsiye ederim.

ALıntıdır...

:lolmuch: düzeltme yapalım yuvarlak 5GB diyelim :lolmuch:

valla ben bilgisayara ekran kartı alacaktım son anda çaktım 177 milyona 256 direcx10 süper bişi müthiş bişi ama DDR3 müş yani benim anakarta uymuyo o yüzden alamadım şimdi 256 asus Atı var ama ben yinede oyunu adam gibi oynuyamıyom ram 512 işlemci 2.40 bildiğiniz bir yöntem program filen varsa yardımcı olun oyunu sadece gece 12 den sabah 11 e kadar normal oynuya biliyom sonra oynanmıyo bilmem sizdede öylemi

Yukarı Alt