KSRO oyuncu kalitesi açısından ISRO ya göre kat kat daha iyi.

Şu ISRO daki 3 charım satılsa hemen kaldığım yerden devam edicem.

KSRO da 52 Lvl Chinese bow char beni bekliyor.

Not : Bu arada 105 lvl için tebrikler...

Helal olsun başka bişey demiyorum.Ksro oynadım bi dönem74 de baydı beni..
Helal olsun sabırlı bi insansın.

EliteTurk

Aileden
The Black demiş ki:
FataleBower demiş ki:
hocam fazladan üyeliğin yada oynamıyosan verirmisin ya 2 saatdir üyelik acma calısıyorum bi türlü olmuyo :S
Kore TC kimlik no suz üyelik açamassın ve bulucağınıda sanmıyorum. :wink1:

Ps: Helal olsun tebrikler elle 105 inanılır gibi değil.
8O

LegendMaster demiş ki:
The Black demiş ki:
FataleBower demiş ki:
hocam fazladan üyeliğin yada oynamıyosan verirmisin ya 2 saatdir üyelik acma calısıyorum bi türlü olmuyo :S
Kore TC kimlik no suz üyelik açamassın ve bulucağınıda sanmıyorum. :wink1:

Ps: Helal olsun tebrikler elle 105 inanılır gibi değil.
8O
ama simdi açtım makara:

funny bana ksroda 1 tane kayıt alırmısın ltf kardeş ? bilgileriyle birlikte pm atabilrmisin?

Helal olsun, tebrik ederim. Elle 105'e kadar kasmak kolay değil. Dile kolay, 8 ayda olmuş. ;-)

rapugur o lv a nsl geldigini anlatmana ragmen ben hala cozebilmis degilim :) Benm 1 sene ksro baslayali 58lv char var. O lv a gold botlarla, etraftan taxilere girerek yaptim ama sen okadar yuksek lv partileri nasil buldun ki ? Korelilerle arkadas oldun yoksa senin serverinda senin gibi birsuru turk varmi ?

Ben 2 yıl oldu ama 101lv im. :D Ne korece biliyordum ne başka bişi.
Servera başladığım zaman 5-6 Türk vardı.Hiçbiride yüksek lv değildi.Bu arkadaş direk Mücahit abi lerin yanında başlamış. Bende ilk onların serverda başlamıştım.Sonra server ı değiştirdim.Birleşceğini bilseydim değiştirmezdim. :D Sanırım bu ark başladığında (8-9 ay önce) yanlış hatırlamıyorsam Mücahit abi +95 di :DAma sana tavsiyem İngilizce oynama Korece oyna daha rahat edersin.Tabi sizin serverda yabancı çok.Korelilerle o kadar haşır neşir değilsindir de bizim serverda yabancıda yok adam akıllı :D Bütün işimiz Korelilerle :D Neyse tebrik ederim. Darısı başıma(yaz tatili gelsin 1 ay sürmez :D ) 축하해요^^^
NOT:İnş. Mücahit abinin olduğu serverı doğru hatırlamışımdır.O kadar konuştum :D
NOT2: Mücahit abie selamlarımı ilet :D VoDoooo nickli Tunay isimli diye biri selam söylüyor de hatırlarsa hatırlar,hatırlamazsa canı sağolsun :D

Yukarı Alt