Arkadaşlar merhaba. Ben ve bi abim haftayaki Beşiktaş-Fenerbahçe maçına gideceğiz. İlk defa bir maça gideceğiz. Kocaeli'de oturuyoruz. Gelelim asıl soruya ; biletler Salı günü 10'da satışa çıkçakmış. Biraz araştırdım eski konularda derbilerde biletix kitleniyor diyorlar, bu hala devam eden bir şey mi? Yani sabah 10'da hemen girsem, iki bilet alabilir miyim? Birde bilet alırken nelere ihtiyacım var sadece kredi kartı yeterli mi? (ATM kart mesela geçerli olur mu?) Hadi bileti aldık bi şekilde biletixden sonra nereden alıcam asıl bileti? Yani araştırdığıma göre referans numarası filan veriyorlarmış ona göre gidip biletixin bi şubesinden asıl bileti alıyormuşuz.

Yani diyeceğim şudur ki ben haftayaki derbiye bilet bulabilir miyim? Bulursam nasıl alıcam? Birde ilk defa tribüne gideceğim için sıra numarasına filan dikkat ediyorlar mı bilmiyorum o konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

*Kapalıdan almayı düşünüyoruz.

Biletixten gidip aldığın zaman herhangi bir şey istemiyor sadece ücretini veriyorsun bileti elden olarak veriyolar fakat derbi maçlarında durum farklı mıdır bilemicem daha. Derbi maçlarına gitmedim fakat ben bilet aldığımda direk elden veriyorlar sadece nerden almak istediğin önemli. Kartla almada internet üzerinden alıyoruz biz. Fenerbahçe taraftar kartı var maçı biletini internet üzerinden alabiliyorsun bu sayede ve gidip herhangi bir biletix şubesinden biletini alabiliyorsun. Sizde eğer Beşiktaşın taraftar kartlarından herhangi bir tanesi varsa internetten alabilirsiniz. Tribün olayındada VIP ve Kafileler hariç herkes kafasına göre oturuyo :D

Aphrodite demiş ki:
Biletixten gidip aldığın zaman herhangi bir şey istemiyor sadece ücretini veriyorsun bileti elden olarak veriyolar fakat derbi maçlarında durum farklı mıdır bilemicem daha. Derbi maçlarına gitmedim fakat ben bilet aldığımda direk elden veriyorlar sadece nerden almak istediğin önemli. Kartla almada internet üzerinden alıyoruz biz. Fenerbahçe taraftar kartı var maçı biletini internet üzerinden alabiliyorsun bu sayede ve gidip herhangi bir biletix şubesinden biletini alabiliyorsun. Sizde eğer Beşiktaşın taraftar kartlarından herhangi bir tanesi varsa internetten alabilirsiniz. Tribün olayındada VIP hariç herkes kafasına göre oturuyo kafileler hariç :D
Hacım malesef taraftar kartım filan yok. Biletix'den alırken ödemeyi kredi kartıyla net üzerinden yapmıyor muyuz? Yoksa ödemeyi biletixin gişesinden alırken mi yapıyoruz orayı tam anlamadım?

İnternetten alırsan kart ile alabiliyorsun. Biletix şubesinden alırsanda hem kart hem nakitle alabiliyorsun

-internetten alabilmen için taraftar kartı şart :(

Aphrodite demiş ki:
İnternetten alırsan kart ile alabiliyorsun. Biletix şubesinden alırsanda hem kart hem nakitle alabiliyorsun
6 gün sürem olcak bilet almak için. Salı günü satışa çıkıcak biletler. Acaba çıktığı günün sabahında gitsem herhangi bir biletix gişesine fazla sıra olmadan alabilir miyim?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Biletix'e gidersen alamazsin haberin olsun. Sen subeye gidene kadar orada binlerce kisi coktan siraya girmis olacak. Siteyi hazir edeceksin alacaksin bileti baska sansin yok. Internettten bilet alinca sana ref. no. veriyor onu Biletix subesine gosterince bileti veriyor.
Inonu Stadi'nda numara yok hic bir stadda cogu tribunde dikkat edilmedigi gibi burada da edilmiyor.

Wax Whine demiş ki:
Biletix'e gidersen alamazsin haberin olsun. Sen subeye gidene kadar orada binlerce kisi coktan siraya girmis olacak. Siteyi hazir edeceksin alacaksin bileti baska sansin yok. Internettten bilet alinca sana ref. no. veriyor onu Biletix subesine gosterince bileti veriyor.
Inonu Stadi'nda numara yok hic bir stadda cogu tribunde dikkat edilmedigi gibi burada da edilmiyor.
Site kitleniyor diyorlar derbilerde? Birde bi şekilde aldım mesela referans numarasını gidip verip bilet alıcam da. Eee o zaman da sıra olmuyor mu? Yani referans numarası olupda bilet alcakların önceliği filan vardır heralde gişede demi?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hacim sen bileti almis oluyorsun alan kisinin dogrulugu acisindan veriyorlar Ref.No. Sen istersen git mac gunu al Biletix'ten istersen en az yogun oldugu zamanda. Bilet satislari bitse de senin elinde Ref No varsa sen bileti almissin demektir yani siteden bilet parasi cekilmis oluyor. Gisede oncelik olmaz. Bileti Inonu'den alman sart degil ki illa git herhangi Biletixten al hacim

Wax Whine demiş ki:
Hacim sen bileti almis oluyorsun alan kisinin dogrulugu acisindan veriyorlar Ref.No. Sen istersen git mac gunu al Biletix'ten istersen en az yogun oldugu zamanda. Bilet satislari bitse de senin elinde Ref No varsa sen bileti almissin demektir yani siteden bilet parasi cekilmis oluyor. Gisede oncelik olmaz. Bileti Inonu'den alman sart degil ki illa git herhangi Biletixten al hacim
Tamam hacım sağol yardımcı olduğun için birde bişi sorucam belki bilgin vardır. Kredi kartı atm kartı olsa sıkıntı olur mu?

Mopneet

ATM kartını kabul etmeyebiliyor bu tür siteler. Biletix de etmiyordu galiba.
Bu arada bileti almak için 6 günün falan olmayacak. Bu tür maçların biletleri çıktığı andan itibaren 2-3 saat içinde biter. Ki taraftar kartın yoksa bilet alma şansın yok demektir, zira taraftar kartı olanlara 1 ya da 2 gün önce açılıyor satışlar. En azından Galatasaray için öyle. ^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Mopneet demiş ki:
ATM kartını kabul etmeyebiliyor bu tür siteler. Biletix de etmiyordu galiba.
Bu arada bileti almak için 6 günün falan olmayacak. Bu tür maçların biletleri çıktığı andan itibaren 2-3 saat içinde biter. Ki taraftar kartın yoksa bilet alma şansın yok demektir, zira taraftar kartı olanlara 1 ya da 2 gün önce açılıyor satışlar. En azından Galatasaray için öyle. ^^
Besiktas'ta yok boyle bir durum.

Mopneet

Taraftar kartı sahipleriyle, kartı olmayanlara satış aynı gün aynı saatte mi açılıyor? Müthişmiş. Keşke bizde de öyle olsa. ^^

Taraftar kartı değil de bizde deniz bank bjk bonus kart diye bir şey var ona sahip olanlara 1-2 gün önceden bilet satışı açılıyor.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Whisk demiş ki:
Taraftar kartı değil de bizde deniz bank bjk bonus kart diye bir şey var ona sahip olanlara 1-2 gün önceden bilet satışı açılıyor.
Benim bundan haberim yok ne yazik ki yanlis bilgi verdim kusura bakma

Yukarı Alt