ayrıca hepiniz charlarınız buildlerini bana yaptırdınız :lol: ve hep sordunuz bu nasıl olcak bu nasıl olcak die :lol:
lvl atlayınca skill duzenini bana yaptırodunz bliom demekki bana werionuz! bliom die buraya cıkmakta hakkım ozaman Wink

BøBa demiş ki:
ebri demiş ki:
ayrıca hepiniz charlarınız buildlerini bana yaptırdınız :lol: ve hep sordunuz bu nasıl olcak bu nasıl olcak die :lol:
lvl atlayınca skill duzenini bana yaptırodunz bliom demekki bana werionuz! bliom die buraya cıkmakta hakkım ozaman Wink

yürü be Wink

Zaten bilmemek değil öğrenmemek ayip :)
hahah :lolmuch: kosuyorum ne yurumesi Razz

BøBa demiş ki:
Yavas ama emin adımlar ile ilerliceksin :)

atalarimiz ne demiş sabreden derviş düşmüş gebermş xD
haklısında artık emin butun adımlarım kosmassam sadce zaman kaybederim Razz :lol:

ewt o atasozunu blirim superr Razz :mrgreen:

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Bu Sefer Blader - Bow Dual char hakkında bilgi vereyim;

Full str fire - Pacheon olarak builde başlanır.

lvl 1 den lvl 72 ye kadar pacheon ile 3 GAP ile kasarsınız.Artan sp leri biriktirirsiniz.72 olunca Gap'ı 69 da sabitlersiniz.Böylelikle Blader dönüşümüne başlanmış olur.Farmı hiç bozmadan devam ederseniz 76 lvlda tam bir blader olursunuz.

Nedir bunun faydası? diyenler; Çok çok çok Daha hızlı kasarsınız oyundan zevk alırsınız.Daha az masraf yapmış olursunuz.Zamandan kazanırsınız. + pacheon'dan 2 skill açik birakirsaniz örneğn berserker arrow ile strong bow.Bunlar sizn işinize çok yarayacaktır.Blader skilleriniz tamamlandığı için blade ile kasmaya başlayın.silmediğiniz pacheon skilleri ise pvp de we hunter trader thief üçgeninde çok işinize yarayacaktır.Blader chardan sıkılmamanızı sağlayacak bir olay o monotomluktan kurtulursunuz.
SP nasil yetiştiririm? diyenlere; Sadece cold açmicaksiniz (bunun size hiç bir zararı olmayacaktır) Yetiştireme problemi yaşarsaniz birazda Lightningden kısıcaksınız.Biraz yavaş olursunuz ama Bow kullandiğiniz için adam kovalama işkencesi çekmiceksiniz zaten :)

Buildlerin ayrıntılarına fazla girmedim.Forumda Blader bow için buildler hazırlanmış zaten.Sadece taktik verdim.Blade in Chainleri, Knock-Down skilleri yeterli olacaktır.Bowun ise Strong arrow ile , berserker arrow Belki Arrow combo.Pacheonda buff olarak Şahin ve Pasif skilli açarsaniz atack ratinginiz bayaği etkilenir.Phy dmg artar Blade'dede Bow'dada
Son olarak weaponlari kolay değiştirmeniz için sitede bir program mevcut onu indirin we kullanın Wink

iyiki bırakmışım diyorum şimdi
1.Blade unique kesemez
2.Yatıramaz bu çarla 70 adamı yıkamadım
3.Kasması çok zor
4.Server Greece adamlar +7 eziq diyorlar 80 olsamda bir işe yaramayacaktı extrabeer

EnDZoNe

beyler blade kasıcaksanız buflkardan sadece attack arttırıcılara onem verin ... bicheonda sade kombolara ve evil cut blade e verin ... 0 gap gidin... fire el yakma ve comcolar full olsun .... başka turlu bu blade cekilmem.. hele bide farm a girerseniz erken lwlde :)) güzelerim size..

ASDF yeri değil hmm

upzz mucX

allah korusun bı str glavie cı kasdım 80 olanakarda demedım kalmadı
bundan sonra kasa bılıcem tek car soylım
nuker eh oda blader saylırı bızde kabul edın ya :lol:

Yukarı Alt