Tauriel

Öğretiyorum
Sa
Yine ben arkadaşlar adminler artık benım actığım konulardan bıkmıştır herhalde.Bu yüzden onları yorduğumdan dolayı özür dilerim ve de sorularımı cevaplandırıdkları için teşekkür ederim
Konuyu uzatmayım.
Arkadaşlar ben 4 gün önce Rogue/Bard açtım.Sürekli taxi deyim ama niyeyse cok yavas lw alıyorum.
Bir yerde hata mı yapıyorum bilmiyorum.Farm yok suan 48 lw yim rogue 48 bard 30 lw acaba bard 30 olduğu için mi exp gelmiyor bilmiyorum suna 48 lw iken dark karra larda taxi deyim.
4 5 saat de anca lw alıyorum.
Knight metin2 falan böyle değildi daha basit cok exp geliyordu bu lw lerde. Bide knight 83 lw max
sro 120 lw max knight a daha az exp gelmesi lazım ken cok gelıyoru 48 lw, de ama sro da cok zor geliyor.YARDIM :cry:
Bİ sorumdaha olacak 1 haftaya bu charı günde 14 15 saat taxi ile 80 yapabilirmiym şimdiden teşekkür ederim herhekze
:thumbsup: :beer:

Tauriel

Öğretiyorum
bunu demek istemiyorum.
Bu oyunları oynayan arkadaşlarım var.
Ve hepside bi sro nun ne kadar sürede 110+ yapılıyorsa onlarda da 81+,90+ yapılıyor.Benım sorum bi yerde hatamı yapıyorum acaba mesela yukarıda yazdığım gibi bard ın 30 olması sorun olurmu ? falan onları cevaplandırırsan sevinirim herhalde sadece başı okuyum bu cevabı yazmışsın.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Metin2yi bilmem ama KO cok oynadim ben de. Cok basit kasiliyor. Silkroadda hizli kasmak icin party bulman lazim kendinden yuksek lv moblarda kasilacaksin ve hizli lv alacaksin. Mesela cleric olabilirsin ptlerde ama clerici yukseltmen lazim once. Sroda solo yavas kasilirsin eu ptlerde hizli kasilabilirsin

Takımı
Besiktas
abdullah338 demiş ki:
bunu demek istemiyorum.
Bu oyunları oynayan arkadaşlarım var.
Ve hepside bi sro nun ne kadar sürede 110+ yapılıyorsa onlarda da 81+,90+ yapılıyor.Benım sorum bi yerde hatamı yapıyorum acaba mesela yukarıda yazdığım gibi bard ın 30 olması sorun olurmu ? falan onları cevaplandırırsan sevinirim herhalde sadece başı okuyum bu cevabı yazmışsın.
pre satın aldınmı ?

Tauriel

Öğretiyorum
:Char alama isini sürekli yapardım arkadaşlardan falan hatta bu işi ticaret e dökmüştüm ama en sonda nasıl olduğu anlamadığım bir şekilde chara bidaha giremez oldum.Ondan sonra tövbe ettim.

Tauriel

Öğretiyorum
Duygusuzz demiş ki:
The__Prestige demiş ki:
101+ bir char al bro uğraştığına değmez
Haklı ayrıca premium'da açmamışın kasılmak çok zor ne yazıkki daral:
:Char alama isini sürekli yapardım arkadaşlardan falan hatta bu işi ticaret e dökmüştüm ama en sonda nasıl olduğu anlamadığım bir şekilde chara bidaha giremez oldum.Ondan sonra tövbe ettim.

KO'da cidden çok kolay kasılıyor.Ama KO'yu daha çok piyasa oyunu diye bilirsin çünkü oynayanlar genelde para elde etmek için oynuyorlar.Bir çok arkadaşım oyunu bırakınca paraız kaldığından yakınıyordu :D
Ama Sro'nun piyasası yüksek değil ve aşırı derecede zor bi kasılma süreci var aylarca 7/24 eu pt'lerde son lvl'lara ulaşmaya çalışıyorsun.Bu yüzden cap yükseldikçe sro'daki oyuncu sayısı gittikçe azalıyor.İnsanlar kasarken eğlenmek istediklerinde yavaş lvl alıyorlar.

Sorularına gelince bir mastery'yi son lvla getirmen yeterli yab build exp'de bi değişiklik getirmez.Ayrıca lvl alma sürelerin normal gibi geldi.Pre yoksa kesinlikle al sp ticket al bunlar çok yardımcı olur.

Edit:Bu masraflara en iyisi 110 bi karakter al :)

Takımı
Besiktas
abdullah338 demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
The__Prestige demiş ki:
101+ bir char al bro uğraştığına değmez
Haklı ayrıca premium'da açmamışın kasılmak çok zor ne yazıkki daral:
Güzel kardeşim madem bu kadar zorluk çekiyorsun isro oynama boşver paşla bir tane psro'ya keyfini çıkar :beer:

Tauriel

Öğretiyorum
Zippy demiş ki:
KO'da cidden çok kolay kasılıyor.Ama KO'yu daha çok piyasa oyunu diye bilirsin çünkü oynayanlar genelde para elde etmek için oynuyorlar.Bir çok arkadaşım oyunu bırakınca paraız kaldığından yakınıyordu :D
Ama Sro'nun piyasası yüksek değil ve aşırı derecede zor bi kasılma süreci var aylarca 7/24 eu pt'lerde son lvl'lara ulaşmaya çalışıyorsun.Bu yüzden cap yükseldikçe sro'daki oyuncu sayısı gittikçe azalıyor.İnsanlar kasarken eğlenmek istediklerinde yavaş lvl alıyorlar.

Sorularına gelince bir mastery'yi son lvla getirmen yeterli yab build exp'de bi değişiklik getirmez.Ayrıca lvl alma sürelerin normal gibi geldi.Pre yoksa kesinlikle al sp ticket al bunlar çok yardımcı olur.

Edit:Bu masraflara en iyisi 110 bi karakter al :)
Teşekkür ederim sorularımı açık ve net bir şekilde cevaplandırdığın için

Yukarı Alt