-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
keşke verseymişim kestiğimie pişman oldum :mrgreen: adamlar habire küfretmeye başladılar :mrgreen: bi daha kesersem 2 olsun :lolmuch:

muratko193

Öğretiyorum
Tebrikler Ne Olursa Olsun Kufur Olmaması Lazımda Ama Sende Eziklere Şans Tanı Be Kardes
im Wink

tabi küfür ederler burda bile dememişsin
kardeşş ben her zaman bi uniquei yi bulduğumda yerini söylerim ayrıca orda bekleyenlerib hepsi 70 lwl üstü yani senin anlayacağın kim bulursa o keser mantığı sen o diğer adamların dediğine bakma ayrıca chat bölümüne dikkat ettiyseninz LaL diye bi herif var orda o adam 80 lwl o adam her unique bulduğunda herkesi partyden atar kendi keser yani anlıcağın o adam adinin tekidir nasıl olduysa bu sefer kimseyi partyden atmadı atacamaz çünkü uri bizim yanımızda çıktı partydekilerin yanında o yüzden atamadı uriyide ona vermediğim için ayrıca bana küfretti :mrgreen:
biraz uzun oldu ama neyse :mrgreen:

valla tam hatırlmaıyorum ama 30k yı geçik vurduğum kesin :mrgreen: orda damageler çıkmış sanırsam o arada meteor indirmiştim en düşük 11k var orda :mrgreen:

orda dikkat ettiysen çoğu itemim üstümde yoktu :lolmuch: adamın biri itemlerini göster dedi bende tam gösteriyordum ki uri çıktı bende üstüme ne geçirdiysem giydim setimide tam giyemedim o arada :lolmuch:

Yukarı Alt