beyler ben yüksek lwl char kasmak istiyorum ama neyci açıcam karar veremedim hangisi hızlı kasılır yaw

Full Str Glavie kas hem kasmasi hizli hemde oynamasi nukerden daha zewklidir hem nukerde tawsan yoksa cok yawaslar kasma hizin Wink

A

Anonymous

Guest
Glavie Blade yalan yaw En iisi Bow Vurkac Taktıgını ıyı kullanabılırsen yıkamayacagın adam yok :mrgreen: Hemde hızlı kasılıyo . extraokk

Ama[D]ouS ` demiş ki:
Glavie Blade yalan yaw En iisi Bow Vurkac Taktıgını ıyı kullanabılırsen yıkamayacagın adam yok :mrgreen: Hemde hızlı kasılıyo . extraokk
puhahah :lol: bowman 80 olmadan bisey yapamaz 80 oluncada gerci hicbisi yapamiyo :lol: aksini idda edenleri ALEXANDERR e beklerim 80 LVL FULL STR BLADE bakalim hangi bowman karsimda durabilcek Wink ama kasmasi cok zordur bladerin fire 70 yapmak 70 k sp ister bicheon 70 yapmak 110 k sp ister yani baya bi farm yapmak sarttir(nukerlerden falan baya cok ) + kasmasi cok daha yawastir ozellikle ks lerle cewrili bir taklamakanda oldugumuzu dusunursek Crying or Very sad ama 73 skilini acan bir Blade kasrsisinda kmse duramaz. Dediggim gibi inanmayanlari we aksini idda edenleri ALEXANDERE beklerim :lol:

Yukarı Alt