benm 50 lvl full int sword shield nukerim war lightin fire acik suanda coldu mu aciim heuskal mi ona karar weremedim sizce nabiim spearin damge dha fazla ayrica cok kral skilleri war ve ben shield kullandiim icin heuskal in pasifiinden gelcek hpyle cok zor olurum ama coldu unda phy defansi war karar weremedim siz de yorumlarinizi solersenz bende ona gore dusuniim bi

Hauksal ama sadece passive skilline ver farma baslamadan önce ilk olarak önceliğin el yakma nuke ve 1-2 buff

zaten farm li aksiorum bicheon 50 hersey max fire 50 gerekli skiller max light 50 hersey max su anda 40k sp war ice mi acim onla yoksa cold mu onu dusuorum herkes yorumunu yaparsa sevinirim

90cap coldda ozellikle vurunca manadan goturen skill cok işe yara itemler için ama glaivenin passivede 2k felan hp veriyor..Sp bolsa cold ac derim.

bence 3 skill devam et zaten masterylerin toplamı 300 oluo ilerde 90 gelcek 100 gelcek(gerçi çoook var :lolmuch: ) ama o zamana kadar da sp biriktirmiş olursun
ama int oldugun için coldun phy def i de lazım olcak sana illa açım bi tane daha dersen bence cold aç

bicheon 73 fire 80 light 80 cold 67 en iyisi Wink ama coldu 80 yapicam diyosan bicheonu dusurme 73 combosu cok ise yariyor digerlerinden wazgecmen gerekir

Bencede cold. heskualin işine yarayacak tek skili pasif olan hp artırıcı ama sen coldun snow shieldini açarsan geçicide olsa zaten otamatik olarak hp ni artırıyorsun yanında da phsy defansında artıyor. Kesinlikle Cold...

Yukarı Alt