beyler full str bow kasıcam el yakma olarak layting açıcam sizce nasıl iyimi kasammı Question

bence full str bow adam kasçaksan coldu aç neden die sorARSAN uzaktaki canavara vurduğun zmn o cnavar gelene kdr onu öldürebilirsin bu senin için iyi bi şans extraokk extraokk extraokk extraokk

Full STR Bow için El yakma Tabiki Fire. Full str nin hp si max olduğu için mobları yada charları dondurmaya filan ihtiyacı yoktur.
Şu oyunda şu noktayı hala anlayamdınız mı?? Full STR charların ihtiyaç duyduğu tek şey Dmg lerini artırabilmek. Bunu da imbuelerde en yüksek Dmg i veren Fire ile yapabilirsiniz. Bir çok full str Glavier yada Blader Dmg lerini daha da artırmak için Coldu sıfırlayıp Pacheon açıyolar Atak raiting i artırmak için... Wink extraokk

doğru senin dediğin gibi olabilir hacım ama benim fikrim COLDu açmasıdır baya bi işe yarar her şeyde kasmasında da pvp lerde de extraokk extraokk extraokk

cneyt e katılıyorum. str charın damage a ihtiyacı var... illa fantasy istiorum diosan cold u da açabilirsin.. ben yaptım.. kendimden biliorum, ama vuruşlar bayaa düşüyo extrabeer

str charın damage ıhtıyacı vardır ama sonuc olarak cold kullanarak daha az hp pot alabılır daha cok aksabılır Wink fıkrımce ama ben fırecıyım extraokk

Dual ımbue kahvekeyfi
cold+ fire
tartışmaya gerek yok sp farmlarını ii ve zamanında yaparsan hem cold ve fire ımbuelerını acar elıne +7 bowunu alırsın ortalıgı dağıtırsın bizde burda ss lerı ızler mısır yeriz popcorn
extrabeer

ewt bence de ikisini birlikte acması daha iidir...
kırmızı canavar kesınce cold vurur yesıl canavar kesınce fıre vurur...
pwp lerde ölduremıcekse ölmemek ıcın cold kullanır ama öldurmek ıstıorsa fire kullanır...
yıne de sen bılrısn...
:lol:

Yukarı Alt